x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)
Sırala
Görünüm:
87,03 TL
78,10 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
54,72 TL
43,52 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
49,45 TL
43,52 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
4,94 TL
3,46 TL (KDV Dahil)
%30 indirimli
11,47 TL
9,02 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Kalp Kulplu Kupa Bardak Modelleri ve Fiyatları

Farklı desenler, renkler ve modelleri ile çeşitli modellerle tasarlanan kupa bardaklar, en çok kullanılan mutfak eşyaları olarak tercih edilmektedir. Ayrıca, özellikle son dönemlerde, hediye olarak en çok tercih edilen eşyalardan olan kupa bardaklar, bu ilgi ile dikkat çekici tasarımlarla sunulmaktadır.

Eğer hediyelik eşya satışı gerçekleştiren bayilerdenseniz, müşterilerinizin, sevdiklerine özel bir armağan olarak sunabilecekleri farklı seçeneklerdeki kupa modellerini, en özel tasarımlarla Teknofinal ile temin edebilirsiniz.

Teknofinal’de bulabileceğiniz kupa bardak seçenekleri arasında, sıklıkla tercih edilen modellerden kulplu kalpli bardak, en özel ve dikkat çeken tasarımlardan biri olarak sunulmaktadır. Özellikle sevgililer arasında tercih edilen, tekli ya da kalpli ikili kupa bardak seçenekleri gibi özel tasarımlar için siz de Teknofinal’in kulplu kupa bardak kategorisi içinde yer alan ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

Kalpli Kupa Bardak Çeşitleri Nelerdir?

Özellikle sevgililer arasında ya da yakın dostların tercih ettiği bir hediye seçeneği olan kalpli kulplu kupa bardaklar, farklı modeller ve baskılar ile sizlere sunulmaktadır. Bu seçenekler arasında yer alan ürünlerden biri, Süblimasyon Beyaz Sevgili Kupası‘dır. Bu ürün, sevgiliye hediye kategorisi içerisinde yer alan, müşterilerine özel ve keyifli bir hediye sunmak isteyen bayilerin tercih ettiği, en özel seçenekler arasında yer almaktadır.

İçi kırmızı ve kırmızı kalpli kupa bardak seçeneği, Kalpli Kırmızı Sihirli Kupa Bardak seçeneği gibi Beyaz Kalpli Kupa bardak seçeneği de evli ya da henüz evlenmemi çiftlerin, tercih edebileceği, hediye nitelikli ürün seçenekleri arasındadır. Sevgiliye hediye almak isteyen müşterilerinize sunabileceğiniz ve bu kategoride yer alan bazı kupalardan bahsedecek olursak:

Süblimasyon Porselen Beyaz Çiftli Sevgili Kupa Bardak: Bu ürün, iç içe geçen porselen sevgili kupası olarak adlandırılmaktadır. Seramik ve porselen karışımı bir üründür.  36 adet olarak kutusu ile satışa sunulmaktadır. Süblimasyon, lazer ve transfer baskı sistemi uygulanabilir bir üründür.

Süblimasyon Sihirli Kırmızı Sevgili Kupa Bardak: Ürün çevresi 25cm’dir. Baskı alanı ise yaklaşık olarak 9X22cm’dir. Siyah renge nazaran daha açık bir renk olması soğuk halde üzerindeki baskının görünmesine neden olmaktadır. Transfer baskıya uygun bir üründür ve çiftli olarak satışa sunulmaktadır. Koli adedi ise 18’dir.

İçi Kırmızı Kulplu Kupa Bardak: Bu ürün de baskı ve tasarıma uygun, kişiye özel tasarlanabilen ürünlerimizdendir. 300ml iç hacme sahiptir. Porselen ve seramik malzemeden üretilmiş bir üründür.

Kalpli Kupa Bardakların Özellikleri Nelerdir?

Pek çok kupa çeşidi bulabileceğiniz Teknofinal’in,  ürün seçenekleri arsında özellikle hediye olarak tercih kulpu kalpli kupalar, üzerinde dilediğiniz baskıyı yapmaya uygun ürünlerdir. Teknofinal’den temin edebileceğiniz pek çok kupa seçeneği gibi kalpli kupa bardak çeşitleri de süblimasyon, lazer baskı teknikleri için uygun niteliklerle üretilmiş ve satışa sunulmuş ürünlerdir. Bu ürünler üzerinde dilerseniz resim dilerseniz yazı olarak baskılar gerçekleştirebilirsiniz.

Sihirlikalpli kulplu bardak seçenekleri de yine transfer baskı için uygun ürünlerdir. Örneğin sihirli kalpli kupa modellerinde, sıcak sıvı ile temas eden kupa üzerinde, baskıladığınız resim görünür ve bu özeliği ile kişiye özel hediye kategorisinde sıklıkla tercih edilir bir ürün seçeneği oluşturur.

Süblimasyon baskıya uygun olarak üretilen kalpli kulplu kupalar, kişiye özel hediye satışı sunan bayilerin, özellikle tercih etmesi gereken ürün seçeneklerindendir.

Kalpli kulplu kupa seçenekleri, birinci sınıf kalite porselen ve porselen ile seramik malzemenin karışımından üretilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Bu özelliği ile hem kullanımı hem de baskıya uyumluluğu ile kaliteli ve performans nitelikli ürünlerdendir.

Kimi ürünler hediyelik kutu ile ve koli içerisinde 36 adet, kimi ürünler ise 18 adet olacak şekilde paketlenerek,  baskısız olarak bayilerin satışına sunulmaktadır. Ancak bu ürünler üzerinde, kaliteli bir baskı elde edebilmek için, iyi kalitede yazıcı, mürekkep ve baskı makinesi tercih etmelisiniz.

Teknofinal Kalpli Kulplu Kupa Fiyatları Uygun Mudur?

Teknofinal, ürün satışında ve toplu alımlarda müşteri odaklı fırsatlar sunmaktadır. Özellikle toplu alımlarınızda bayiler için özel fırsatlarla avantajlı satışlar sunan Teknofinal, hem ürün kalitesi hem ürün çeşitliliği hem de avantajlı fiyatları ile bayilerin güvenle tercih edebileceği bir adrestir. Kalpli kupalar, sihirli kulpu kalpli kupalar ve daha pek çok kupa modellerinde, fiyat olarak oldukça uygun bir bantla satışa sunulan ürünlerde makul değerde indirimler de uygulanmaktadır.

Siz de müşterilerinize, sevdiklerine sunabilecekleri sihirli kupaları ulaştırırken, güvenli ve kaliteli bir alışveriş gerçekleştirmek istiyorsanız, vakit kaybetmeden Teknofinal’in kırmızı kalpli kupa kategorisinde yer alan ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.