Lustre Fotoğraf Kağıtları ve Mürekkepleri

Lustre Fotoğraf Kağıtları ve Mürekkepleri

Tüm dünyada fotoğrafçılar tarafından kullanılan, Türkiye’de de geniş kullanıma sahip Lustre fotoğraf kağıtları, size beklentileriniz üzerinde bir kalite ve sonuç  sağlar. Lustre , özellikle fotoğrafçıların kullandığı en kaliteli inkjet fotoğraf kağıtları arasındadır ve Avrupa’da üretilip, Türkiye’de paketlenmektedir.


Lustre fotoğraf kağıtlarının Prestige ve Premium olmak üzere 2 farklı serisi vardır. Her 2 seride de parlak, satin ve silk fotoğraf kağıdı çeşidi vardır. Farklı gramaj özelliklerine sahiptir. Bu sayede kâğıt türüne göre kaliteli fotoğraf baskı sonuçları alırsınız. Her üst düzey kaliteli fotoğraf kağıdında olması gereken ışığa, suya ve ozana dayanıklı yapısı vardır.  Fotoğraf kâğıtlarının yüzeyi mürekkep kontrolünü ve emilimi fotoğrafa uygun bir şekilde sağlar.

Lustre Fotoğraf Kağıdı Ebatları aşağıdaki gibidir.

Sheet Inkjet Kağıtlar: 10x15, 13x18, 15x21, A4, A3, A3+, 33x68 (panoramik)

Rulo Inkjet Kağıtlar: 12.7cmx65m, 15.2cmx65m, 20.3cmx65m, 30.4cmx100m, 106.7cmx30m, 61cmx30m, 91.4cmx30m

Canvas Kağıt Kumaşlar: 30cmx42cm, 33cmx48cm, 33cmx68cm,61cmx30m, 91.4cmx30m

Lustre aynı zaman Türkiye’nin tek inkjet fotoğraf mürekkebi üreticisidir. Lustre fotoğraf mürekkepleri özel formülüzasyonu sayesinde kafa tıkanıklığına neden olmaz. Fotoğraf kağıdı üzerine anında kurur ve dağılma yapmaz. Lustre fotoğraf mürekkepleri folyolu ve vakumludur. Havayla temas etmeyerek, kimyasal özelliğini koruyarak satışa sunulurlar.

Lustre tüm model yazıcılar için mürekkep ve kartuşlar üretmektedir. Düşük maliyetli, orjinali ile %100 uyumlu Lustre mürekkepleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Online satış sitemiz www.teknofinal.com sitemizde tüm Lustre fotoğraf kâğıtlarını, Lustre mürekkepleri bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak kâğıtları inceleyebilir ve alımınızı yapabilirsiniz.


lustre-murekep

Ayrıca toptan Lustre fotoğraf kağıdı almak isterseniz internet sitemizde Çok Al Az Öde kampanyamızla özel indirimli fiyatlardan da yararlanabiliriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.