x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)
Sublimasyon Baskı Ürünleri

Sublimasyon ve Transfer Baskı Ürünleri ( Polyester Kaplamalı Ürünler )

Sublimasyon baskının yapılabildiği birçok ürün bulunmaktadır. En çok tercih edilen sublimasyon ve transfer baskı ürünleri aşağıda ayrıntılı olarak sıralanmıştır ve bu ürünlere her geçen gün yenileri eklenmekte olup, şu an itibarı ile sitemizde 500 adetten fazla transfer baskı ürünü bulunmaktadır.

- Polyester Tekstil Ürünleri; Çanta, t-shirt, yastık, atkı, flama, bayrak, banner, forma, bez takvim, yaka ipi, mouse pad.


- Polyester Kaplı metallar; Ürün Etiketi, plaket, kapı isimliği, makine etiketi, yaka isimliği, masa isimliği, rozet, kol, kravat iğneleri, kitap ayıracı, tasma, takılar, asker künyesi

- Polyester Kaplı FRP (plastikler); Saat, kapı isimliği, anahtarlık, kapı numarası, yaka kartı, rozet, masa ve duvar saatleri, bavul ve çanta isimlikleri, aksesuar


- Polyester Kaplı Ahşap Ürünler; ödüller, tepsi, bardak altlıkları, çerçeveler, kapı isimlikleri, yönlendirme plakaları, saatler, dekoratif ürünler, plaketler, saatler, kutular.

- Seramik ve Porselen Ürünler; Mozaik parçaları, Fayanslar, renk değiştiren kupalar (sihirli kupalar), porselen ve seramik beyaz kupalar, renkli kupalar, cam kupalar, sevgili kupaları, seramikler, kül tablası, kumbara, magnetler... Bu ürünler transfer baskı ürünlerinin en popüler baskı ürünleridir.


- Cam ve Akrilik Ürünler;  Plaketler, ödüller, kendinden mıklatıslı plakalar, etiketler, cam dekorasyonu ve benzeri cam çerçeve, dekoratif  objeler, çerçeveler

-Taş (kaya) Ürünler; duvar taşı, rock photo, ahşap taşlar, fotoğraf basılabilen taşlar..


Bunların yanı sıra günlük hayatta pek çok alanda kullanılan ürünler de tercih edilmektedir. Örneğin puzzle (yap-boz), kupa, Mouse pad, kül tablası, kumbara, plaket, abajur, bardak altlığı, buzdolabı magnetleri, anahtarlık, saat gibi ürünlerde sublimasyon baskı (transfer baskı) yapılabilmektedir. Transfer baskı ürünleri, kişiye özel hediye yapmanın en güzel ve en kazançlı ürünleridir. Bu ürünlerin baskısını yapabilmek için çok küçük yatırımlar ile internet sitemizden sublimasyon baskı sistemleri kategorisinden transfer baskı makineleri ile ilgili tüm makine ve aksesuarları görebilir, inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Eğer fiyatlarımızı görmek istiyorsanız lütfen 0 212 5143788 nolu telefonu veya bayi başvurusu bölümündeki bilgileri doldurunuz. Biz sizi bayimiz yapalım. 


Bir önceki yazımız olan Sublimasyon Baskı Setleri başlıklı makalemizde sublimasyon transfer baskı setleri  hakkında  bilgiler verilmektedir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.