x
Sıkça Sorulan Sorular
BAYİ OLMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?
- Toptancılara özel ürün fiyatlarımızdan yararlanabileceksiniz.
- Her alışverinizde siparişinizin toplamına göre belirli oranlarda ''para puan'' kazanacaksınız. Para puanlarınız biriktiğinde hediye
çekiniz oluşacak ve siparişlerinize hediye çekini uygulayarak indirim kazanabileceksiniz.
- Özel kampanyalarımızdan, her hafta yapılan indirimli ürünlerimizden faydalanabileceksiniz.
- Yeni ürünlerden, gelişen sublimasyon tekniklerinden, site güncellemerinden ilk siz haberdar olacaksınız.

KİMLER BAYİMİZ OLABİLİR?
Ürünlerimizi satmak isteyen herkes bayimiz olabilir.

NASIL BAYİLİK OLUŞTURABİLİRİM?
Web sitemizin sol üst köşesinde bulunan ''BAYİ KAYIT'' butonuna tıklayarak bayilik kaydınızı ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

SİPARİŞİM ELİME NE ZAMAN ULAŞIR
?
Firmamız kendi deposunda bulunan ürünlerin satışını yaptığı ve siparişlerinizin online takip ediliği için sitemizden verdiğiniz siparişleriniz Hafta içi 16:30'a kadar ödemesi tamamlandığında; Kargo bölümümüz satın aldığınız ürünleri derhal hazırlayıp aynı gün Hızlı Kargo ile seçtiğiniz kargo firmasına teslim eder. Seçtiğiniz kargo firması yoğunluğa göre İstanbul'a yakın illere 1-2 iş günü, uzak illere ise 2-3 iş günü içerisinde teslim etmektedir.

ÖDEME SEÇENEKLERİNİZ NELERDİR ?
Sitemizden yapmış olduğunuz siparişlerinizi Kredi Kartı veya Havale/EFT yolu ile tamamlayacağınız gibi, firmamıza gelerek siparişinizi verip nakit olarak da ödeyebilirsiniz.
Kredi kartına 9 taksite kadar taksit ödeme kolaylığı imkanı...

YURT DIŞINDAN SİPARİŞ VEREBİLİRMİYİM ?
Sitemize Yurt dışından veya Kıbrıs'tan sipariş verebilirsiniz.
Eğer anlaşmalı nakliye firmanız var ise nakliye firmanızın şubesine teslim edebiliriz veya ihracat yapabiliriz. Eğer yok ise bulunduğunuz ülkeye ve sipariş desinize göre PTT kargodan nakliyat bedelini alarak size bildiriyoruz. Nakliyat bedelini ödedikten sonra PTT kargo veya sizin istediğiniz başka bir kargo firması ile siparişlerinizin gönderimini sağlıyoruz.

BİZE NEDEN GÜVENMELİSİNİZ ?
Teknofinal Dış Tic. Ltd. Şti.(www.teknofinal.com), kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz için gerekli tüm tedbirleri almıştır.
- Hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz firmamız tarafından alınmaz, saklanmaz ve hiç bir kişiyle paylaşılmaz!
- Alışverişinizi bitirdiğiniz anda bilgileriniz sistem tarafından otomatik silinir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, Rapid SSL ( 128 Bit SSL Security ) güvenlik sistemi kullanılmaktadır.
- Üyelerin özel bilgisini, hiç bir şekilde satmaz ve hiç bir nedenle başka kişilerle paylaşmaz. Eposta adresli adresleri sadece üyelere kampanya ve bilgilendirme mesajları amaçlı kullanılmaktadır. İstenirse bu listeden çıkılabilir, eposta ile müşteriler bu isteği iptal edebilir!
- Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizin güvenliğini koruduğunuz taktdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Lütfen şifrenizi oluştururken içerisinde hem harf hem de rakamlardan oluşan güçlü bir şifre belirleyiniz!T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.