x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)
Sublimasyon Transfer Baskı Kağıtları

Sublimasyon Transfer Baskı Kağıtları

Sublimasyon baskı kağıtlarının kalitesi çok önemlidir. Eğer üzerindeki mürekkebi tam olarak ürüne geçirmez ise kalitesi düşük demektir. Yazıcınızda ve transfer kağıdınızda en iyi baskı kalitesini bulmak için, çeşitli ürünleri test etmelisiniz. 

Kağıt satın alırken, mürekkebi daha çok salan kağıtları tercih etmelisiniz. Bu kağıtlar, ürüne maksimum mürekkebin basılmasını sağlamaktadır. Baskı sonucunda kağıt üzerindeki boya ne kadar az ise mürekkep o derecede ürüne geçmiş demektir.
 

Transfer baskı kağıtları (sublime kağıt), Sert zemin kağıdı, tekstil kağıtları ve pamuklu zemin kağıdı olmak üzere 2'e ayrılır.

Sert zemin ve polyester transfer kağıtları adından da anlaşılacağı gibi sert zeminli polyester kaplamalı ürünlerde kullanılmaktadır.

Tekstil kağıtları polyester kaplamalı tekstil ürünlerinde kullanılır. Üzerindeki mürekkebi ıslak tutan bir kağıttır. Baskı yapılmadan önce kurutulması gerekmektedir.

Pamuklu polyester transfer kağıdı ise açık zemin ve koyu zemin olmak üzere 2 çeşittir. Pamuklu  tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır.

Sitemizde satılan tüm sublimasyon transfer baskı kağıtları kalitelidir ve ürün üzerine sublimasyon mürekkebi geçirmektedir.Bir önceki yazımız olan Sublimasyon Baskı Ürünleri başlıklı makalemizde sublimasyon transfer baskı ürünleri  hakkında  bilgiler verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.