x
Hediye Çekleri

TeknoFinal 'de alışverişler daha keyifli :)

   Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren www.teknofinal.com sitemizde her geçen gün artan ürün çeşitliliğimizle hizmet verirken, müşterilerimize büyük avantaj sağlayacak hediye çeklerimizi de hatırlatmak istedik.

   www.teknofinal.com
sitemizde her alışverişiniz sonrasında biriken parapuanlarınız 25000 puana ulaştığında hediye çekine dönüşüyor ve hesabınızda 'Hediye Çeklerim' başlığı altında toplanıyor.

Bu hediye çeklerinizde bir sonraki siparişinizde kullanarak büyük bir avantaj elde edebilirsiniz.
Hem Çok Al Az Öde kampanyamızdan yararlanırken aynı zamanda biriken hediye çekinizi kullanabildiğiniz www.teknofinal.com sitemizi takip ederek diğer avantajlardan da yararlanabilirsiniz.


Peki Hediye Çeklerimi Nasıl Göreceğim ve Kullanacağım?

1. Adım: Evet.. Öncelikle bugüne kadar yaptığınız alışverişlerden, site yorumlarından ve bayiliğinizden kazandığınız hediye çeklerimize bir göz atalım. Aşağıdaki gibi bayi girşinizi yaptıktan sonra ekranınızın sağ üst kısmında yer alan Hesap simgesine tıklayalım.

Bu sayfada www.teknofinal.com hesabınıza ait tüm bilgilerinizi görebilirsiniz. 'Hediye Çeklerim' simgesine tıklayalım ve sistemin yönlendirdiği sayfaya geçelim.

2. Adım: Aşağıdaki gibi açılan Hediye Çeklerim sayfasında hediye çeklerinizi, ne kadarlık hediye çekiniz bulunduğunu, son kullanım tarihlerini ve kullanıp kullanmadığınızın bilgisini görüntüleyebilirsiniz.


3. Adım: Ve son adım... Kullanmak istediğiniz hediye çeki kodunu kopyalayıp aşağıdaki gibi sepet sayfanızda indirim kodu alanına yazıp Uygula butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylelikle alışverişinizde karlı çıkacak ve keyif duyacaksınız. :)T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.