x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

inkjet fotoğraf yazıcılarda kullanabileceğiniz, %100 kaliteli, kristal, yarı mat, parlak, a3, a4, uygun ve ekonomik bitech fotoğraf kağıtlarının toptan olarak satışa sunulduğu kategoridir. Bu kategoriden ürünleri inceleyebilir ve dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Fotoğraf kağıtlarının kalitesi basılan fotoğrafın kalitesine etki eder mi?

Elbette, fotoğraf kağıtları fotoğraf baskısı için özel olarak üretilir. Yani, baskılarınızın kaliteli olmasını istiyorsanız; alt tarafı kağıt deyip geçmeyin!!! Fotoğraf kağıtları, fotoğrafın solmaması, renklerin canlı durması, suyla temas halinde olduğunda etkilenmemesi gibi özelliklere sahip olması için yüzeyinde katmanlara sahiptir. Her katmanın birbirinden farklı ve tabii ki kaliteyi etkileyen görevleri vardır. Dolayısıyla  fotoğraf kağıdını kaliteli kullandığınızda kaliteli fotoğraf baskısına bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz. 

Neden BiTech Fotoğraf Kağıtları tercih edilir?

Çoğu kişi tarafından tercih edilen BiTech fotoğraf kağıtlarıyla oldukça profesyonel, canlı ve kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Tüm yazıcılarda kullanabileceğiniz BiTech inkjet fotoğraf kağıtları, güneşin ve suyun verebileceği hasarlardan etkilenmez. Kaliteli sonuçlar almak istiyorsanız BiTech inkjet fotoğraf kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

BiTech Fotoğraf Kağıtlarının özellikleri nelerdir?

Bitech fotoğraf kağıtlarını  gönül rahatlığıyla tüm yazıcılarda kullanabilirsiniz. Herkesin beğenisini kazanan Bitech inkjet fotoğraf kağıtlarının çok çabuk kuruması ve güneş, nem, sıcaklık veya ıslaklık gibi faktörlerden etkinlenmemesi tercih edilme sebeplerinden bazılarıdır.  İhtiyacınız olan boyutları teknofinal.com internet sitemizden inceleyebilir ve alabilirsiniz.

BiTech Fotoğraf Kağıtlarını nereden alabilirim?

Teknofinal.com'dan inkjet fotoğraf kağıtlarını uygun fiyatlara toptan olarak alabilirsininiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.