x
ÖN-PENCERE.jpg (54 KB)

Sublimasyon ve Transfer Baskı Sistemine uyumlu kişiye özel Fotoğraflı Ahşap Ürünlerin toptan satışa sunulduğu hediye kategoridir. Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet

Sırala
Görünüm:
1 2
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
14,51 TL
12,90 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
85,15 TL
76,40 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2

Neden Sublimasyon Ahşap Ürünlerden almalıyım?

Eğer sublimasyon baskılar yapıp bunları müşterilerinize satıyorsanız, sublimasyon ahşap ürünler de satmanız gereken en önemli hediyelik çeşitlerinden biridir. Müşterileriniz bu ahşap ürünleri elbette ki çok sevecektir. Üstelik üzerine baskı yaptığınızda bu hediyelikler kişiye özel hediyelik kategorisine dahil olacaktır. Şu son günlerde kişiye özel hediyeliklerin ne kadar ilgi gördüğünü de düşünürseniz ahşap sublimasyon ürünlerden satmanız gerektiği fikrine siz de katılacaksınız.

Sublimasyon Ahşap Ürünlerinizin arasında hangi ürünler var?

Sizler için sattığımız birçok hediyelik ürünün arasında; ahşap sublimasyon çift fanuslu eskitme dekoratif çerçeve, ahşap sublimasyon mezuniyet kürsüsü, sublimasyon hdf anahtarlıklar, sublimasyon hdf saatler, sublimasyon ahşap kalemlik ve bunlar gibi birbirinden güzel birçok ürün bulunmaktadır. Tüm hediyeliklerimizi inceleyebilmeniz için sizleri teknofinal.com'a bekleriz.

Sublimasyon Ahşap Ürünler hediyelik eşya olarak satılabilir mi?

Elbette, sublimasyon ürünlerin üzerine fotoğraf baskısı veya isim baskısı yaptığınızda kişiye özel hediyelik kategorisine dahil olacağından tüm özel günlerde (doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümleri, yeni yıl, anneler ve babalar günü...) müşterilerinizin sevdiklerine hediye etmek isteyeceği hediyeliklerden biri olacaktır. Birbirinden güzel, zarif, düşünceli, renkli, mükemmel hediyelikleri toptan olarak almak için sizleri Teknofinal'e bekliyoruz...

Sublimasyon Ahşap Ürünlerini toptan olarak uygun fiyatlara nereden alabilirim?

Eğer siz de sublimasyon baskı yapmak için sublimasyon ahşap ürünleri nereden alacağınızı arıyorsanız, size güzel bir haber verelim! Çoktan buldunuz. Sublimasyon ahşap ürünleri toptan olarak uygun fiyatlara Teknofinal'den alabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için www.teknofinal.com internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.