x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)
Sırala
Görünüm:
53,98 TL
42,92 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
48,77 TL
42,92 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
11,32 TL
8,90 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
4,88 TL
3,41 TL (KDV Dahil)
%30 indirimli
85,84 TL
77,03 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Kaşıklı Kupa Modelleri

Kupa bardaklar, içimi keyifli, hem sıcak hem de soğuk içecekler için kullandığımız mutfak eşyalarındandır. Her mutfağın vazgeçilmez eşyalarındandır. Hem ofis hem ev yaşamında içeceğinizi keyifle içebilmenizde size eşlik eden bu ürünler farklı tasarımlara piyasaya sunulmaktadır.

Kupa Bardak Çeşitleri Nelerdir?

Kupa bardaklar, farklı modellerle, desenlerle ve renklerle çeşit çeşit tasarlanabilen, sıkça kullanılan bardak modellerindendir. Dekoratif olarak ya da kişiye özel tasarlanan, kulp kısmı farklı tasarımlarla şekillenen, sıcak ya da soğuk içeceğe duyarlı, sade ya da süblimasyon baskı ile özel olarak tasarlanan pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Kupa bardakları pek çok içeceği tüketmek için kullanabiliriz. Bitki çayları için, süt, kahve ya da sıcak–soğuk pek çok içeceği tüketirken tercih edilen kupa bardaklar, kullanım amacına göre, süzgeçli, kapaklı, kaşıklı olmak üzere pek çok çeşidi ile satışa sunulmaktadır. Bu çeşitler arasında son dönemlerde özellikle tercih edilen kupa çeşidi ise kaşıklı kupa bardak modelleridir.

Kendinden kaşıklı kupa bardaklar, hem şık hem kullanışlı seçenekler arasında yer alır. Ayrıca kaşığı ile takım halinde satışa sunulan kupa bardaklar, tasarım ürünler olduğundan pek çok desen ya da özellikle satışa sunulmaktadır. Kişiye özel olarak da tasarlanan bu bardaklar hediyelik ürün kategorisinde oldukça ilgi gören bir parçalardır.

En İyi Kupa Bardak Nereden Alınır?

Pek çok kupa modeli arasında, işlevselliği ile beraber kişiye özel olarak da tasarlanabilen kaşıklı kupalar, hediyelik ürün kategorisinde müşterilerin en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Siz de müşterileriniz ya da sevdikleriniz için kaliteli baskı uygulaması, farklı renk ve desenlerle birbirinden özel kaşıklı kupa bardak alımları için, Teknofinal’i tercih edebilirsiniz.

Porselen ya da seramik kupalar, cam kupalar, kalpli kulplu tasarlanmış kupalar gibi takım olarak sunulan kaşıklı kupa alışverişlerinizi gerçekleştirmeden önce, Teknofinal’in ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Bardak altlıkları, farklı tasarımlarla sunulan kaşık seçenekleri, fincan setleri, mıknatıslı bardak altlıkları, kalpli kupa bardaklar, kaşıklı kupalar ve daha pek çok ürün seçeneğini, kişiye özel hediyelik ürünleri güvenle ve farklı seçeneklerle Teknofnal’de bulabilirsiniz.

Teknofinal, gündelik hayatta kullanılan pek çok eşya ve hediyelik ürün seçenekleri ile hem güvenli hem de zengin bir çeşitliliği sizlere sunmaktadır. Ürün kalitesi ile beraber, kolay ödeme seçenekleri, toptan alımlarda uygulanan indirimler, bayiler için ayrıcalıklı kampanyalar gibi pek çok avantajla beraber pek çok ürün seçeneğine Teknofial ile ulaşabilirsiniz.

Teknofinal Kaşıklı Kupa Bardak Modeller Nelerdir?

Zengin ürün seçeneği ve uygun alışveriş fırsatı sunan Teknofinal’de pek çok kupa bardak modelini bulabilirsiniz. Bu modeller arasında, kullanışlılığı ile beraber, hediyelik ürün olarak da tercih edilen kaşıklı kupa bardak modelleri müşterilerinizle buluşturabileceğiniz en ideal seçenekler arasındadır.

Teknofinal kaşıklı kupa bardak modelleri arasında tercih edebileceğiniz seçenekler, içi turuncu kaşıklı kupa bardak modeli, süblimasyon baskıya uygun altlıklı ve kaşıklı kutulu fincan modelleri, kulpu ile beraber içi ve kaşığı mavi ya da turuncu olarak renklendirilmiş kaşıklı kupa seçenekleri olarak sizlere sunulmaktadır. Sihirli kupalar, kaşıklı modeller gibi dekoratif pek ok kupa modeli için Teknofinal’e…

Kaşıklı Kupa Bardak Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Teknofinal’de satışa sunulan kaşıklı kupa bardaklar, pek çok üründe olduğu gibi sublimasyon baskıya uygun olarak üretilen ve kaliteli malzemeler ile tasarlanan ürünlerdir. Dilerseniz hediyelik ürün olarak satışa sunabileceğiniz bu ürünler, porselen ve seramik malzeme ile karışık olarak üretilmektedir.

Farklı baskı makinelerine göre farklı ayarlar kullanarak, kaşıklı kupa bardaklar üzerinde dilediğiniz baskıyı yapabilir ve bu ürünleri kişiye özel hediyelik ürün kategorisinde satışa sunabilirsiniz. Teknofinal kupa bardak modelleri, baskının kaliteli bir şekilde kupaya aktarıldığı ürünlerdir. Bu kupalar bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilen özelliktedir.

Kaşıklı kupa bardak modelleri arasında yer alan süblimasyon içi turunculu kaşıklı kupa bardak modeli, 3’lü kupa baskı aparatı ile 3D makinelerinde baskı yapmaya uygun ürünlerdir. Ayrıca bu ürün de porselen ve seramik malzeme ile ortak üretilmiş bir üründür. 11X27 ölçülerinde olan bu kupada, baskı alanı olarak 6,5X22 cm ölçüsü kullanılmaktadır.  Bu üründe, A3 3D, 2D ve 3D kupa makineleri ile baskı yapabilirsiniz.

İçi, kulpu ve kaşığı mavi renk olan mavi kaşıklı kupa bardaklar da diğer ürünler gibi pres makineleri, A3 3D baskı makineleri ile baskı yapmaya uygun ürünlerdir. Bu ürün seçenekleri, baskı kalitesini rahatlıkla gözlemleyebileceğiniz ürünlerdendir.

Kaşıklı kupalarda kaliteli baskı elde edebilmeniz için, kullanacağınız makine, mürekkep, yazıcı ve kâğıt gibi malzemelerinizi de özenle tercih etmeniz gerekmektedir. SK09 High Quality Transfer Kâğıdı ve Inktec Sublinova sublimasyon mürekkepleri, baskılarınızı daha kaliteli oluşturmanız için kullanabileceğiniz ürünlerdendir.

Siz de hediyelik ürün satışı gerçekleştiriyorsanız, Teknofinal’in kaşıklı kupa bardak kategorisinde yer alan, baskıya uygun, kullanışlı niteliği ile kupa bardak modellerini değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.