x
önpecere.jpg (202 KB)

Aşağıdaki ürün listesinin dışında
isterseniz sol taraftaki kategorilerimizden daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Toptan Cep Telefonu Kılıfları Modelleri

Sublimasyon baskılı telefon kılıfı, her geçen daha popüler hale geliyor. Akıllı telefonlarında kendi tarzını yansıtmak isteyenler, farklı tasarımlarla kendini yansıtan tasarımlar seçiyor. Tasarım konusunda özgür olmanız, dilediğiniz resim ya da yazıyı kılıfların üzerine yansıtılabilmeniz sayesinde ürün çeşitliliğini arttırabilirsiniz.

Telefon kılıfı seçiminde kaliteye önem vermeniz ve sağlam kılıflar içinden seçim yaparsanız, uzun süre kullanım elde edebilirsiniz. Teknofinal’den dilediğiniz sublimasyon telefon kılıfı modellerini seçebilir, hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sadece bayilere özel olarak sunulan ürün çeşitleri içinden seçimini yaparak, çok sayıda satın alarak uygun fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Toptan Telefon Kılıfı Çeşitleri

Telefon kılıfı çeşitleri telefonunuzun modeline göre değişiklik gösteriyor. Dilediğiniz modeli uygun fiyat avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız telefon kılıflarının üzerine yapacağınız baskılar ile kendinize ya da müşterilerinize özel kılıflar tasarlayabilirsiniz. Teknofinal aracılığı ile ulaşabileceğiniz kişiye özel tasarlanabilen telefon kılıfı modelleri ile siz de dilediğiniz tasarıma uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Toptan Telefon Kılıfı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kişiye özel telefon kılıfı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur aldığınız ürünün kalitesidir. Kaliteli bir ürün üzerine yapacağınız baskı her zaman kendini çok daha iyi gösterir. Ürün seçiminizi etkileyen bir diğer nokta da ürünü hangi telefonda kullanacağızdır. Telefonun özelliklerine göre seçeceğiniz ürünü de daha hızlı belirleyebilirsiniz. Bir diğer önemli unsur da bütçenizi doğru belirlemektir. Bütçenize uygun seçenekler arasından yapacağınız seçimlerle kişiye özel telefon kılıfı modelleri tasarlayabilirsiniz.

Toptan Telefon Kılıfı Kimler İçin Uygundur?

Üzerine baskı yapabileceğiniz telefon kılıfları herkes için uygundur. Özellikle sevdiklerinize, arkadaşlarınıza özel hediyeler tasarlamak istiyorsanız, kişiye özel telefon kılıfı eşsiz bir hediye seçimi olacaktır. Kendi tarzınızı da yansıtmak istiyorsanız, sevdiğiniz bir müzik grubunu ya da çizgi film karakterini, sevdiğiniz bir sözü telefon kılıfınız üzerinde kullanabilirsiniz.

Toptan Telefon Kılıfı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Kişiye özel telefon kılıfı fiyatları, aldığınız telefon kılıfının modeline göre değişiklik gösterir. Ürünün boyutu, tasarımı, üretiminde kullanılan malzemeler fiyatını doğrudan etkiler. Kendi kullanımız için tekli olarak satın alabileceğiniz gibi mağazanızda satmak üzere toptan olarak da kişiye telefon kılıfı çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Toptan fiyatlarının sağladığı avantajlardan yararlanarak siz de müşterilerinize daha uygun fiyatlı ürünler sunabilirsiniz. Oldukça fazla seçeneğe sahip olan Teknofinal, sizi birbirinden farklı telefon kılıfı çeşitleri ile bir araya getiriyor. Kaliteli ürünleri en uygun fiyat avantajlarıyla satın almak için Teknofinal’i ziyaret edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.