x

Toptan Sublimasyon Baskı sistemine uygun Seramik Magnet, Kumbara, Kül Tablası, Dış Fırçalık, Sabunluk  çeşitleri ve Fiyatları

Sırala
Görünüm:
86,70 TL
77,80 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Seramik Ürünler


Sublimasyon seramik ürünler; hediyelik ve aksesuar olarak ya da farklı biçimlerde tasarlanır. Ortaya hem şık hem de kullanışlı ürünlerin çıkması için yapılması gereken baskı sürecinde kaliteye özen gösterilmektir. Sublimasyon baskı; kağıt üzerinde bulunan görsellerin, yazıların ve farklı tasarımların; polyester kaplı ya da tamamen polyester yapıda olan yüzeylere uygulanmasıdır. Bu tür baskıların farklı bir yüzeye uygulanma şansı yoktur. Siz de sublimasyon baskı ürünleri, sevdiklerinize hediye edebilir ya da evinizi, ofisinizi dekore etmek için kullanabilirsiniz.

Sublimasyon Seramik Ürün Çeşitleri


Sublimasyon seramik ürün çeşitleri
arasında çok sayıda alternatif vardır. Sevimli baskıların yer aldığı kumbaralar, buzdolaplarının üzerini süsleyecek magnetler, kül tablası ve sabunluklar; bu geniş çeşitlilik arasında bulabileceğiniz parçalardandır. Toptan sublimasyon seramik magnet satın alarak turistik alanlarda kullanabilir ya da hediyelik eşya mağazalarınızda kişiye özel baskılar yaparak satışa sunabilirsiniz. Kare şeklinde ve 5 x5 cm boyutlarında olan magnetler, tüm metal yüzeylerde kullanıma uygundur.

Tercih edebileceğiniz bir diğer alternatif de toptan sublimasyon seramik kül tablasıdır. İki parçadan oluşan bu üründe bulunan kapak kısmında, küllerin silkelenmesi için delik yer alır. Bu sayede etrafın temiz kalması sağlanır. Birinci sınıf porselenden üretilen diş fırçalık ve sabunluk setine 4 adet fırça konulabilir. Sabunluğun ağız kısmının sağlam metal yapıda olması sayesinde uzun süreli kullanım olanağı elde edilir. Toptan sublimasyon seramik diş fırçalık ve sabunluk ile mağazanızdaki ürün çeşitliliğini artırabilirsiniz.

Sublimasyon Seramik Ürün Fiyatları


Sublimasyon seramik ürün fiyatları
nda en uygun fiyat seçeneklerini Teknofinal’de bulabilirsiniz. Teknofinal’in cazip fırsatları sayesinde istediğiniz tüm ürünlerden ihtiyacınıza uygun sayıda alabilirsiniz. Sublimasyon seramik sabunluk ve tüm ürünlerde kaliteyi ön planda tutan firma, ihtiyacınız olan tüm baskı ürünlerini, sorunsuz bir online alışveriş deneyimiyle sunar.

Sublimasyon seramik kumbara gibi üzerine isim yazılabilen kişiye özel tasarımlar, hediyelik eşya satıcıları için ideal bir alternatiftir. Siz de Teknofinal bayisi olarak kaliteli ürünlere uygun fiyatlardan sahip olabilir ve ürün çeşitliliğinizle müşterilerinizin takdirini kazanabilirsiniz. Hemen bayi kayıt formunu doldurarak sublimasyon seramik ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.