x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

%100 kaliteli Transfer ve Süblimasyon Tekstil Malzemeler atkı, okul çantası, taraftar flaması, desenli çanta, bez cüzdan, gravat, şapka, saten takvim, bebek önlüğü, etkinlik önlüğü, kese, araç boyun yastığı, kalemlik, bayrak gibi sublime ürünleri ve fiyatları bu kategoriden inceleyebilir.

Sırala
Görünüm:
1 2 3
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 59 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Neden Sublimasyon Tekstil Malzemelerini satmalıyım?

Eğer sublimasyon işiyle uğraşıyorsanız satacağınız en güzel şeylerden biri de sublimasyon tekstil ürünleri: masa bayrağı, şapka, saten takvim, t-shirt, el cüzdanı, makyaj çantası, kalemlik, okul çantası, bebek önlüğü vb. Müşterilerinizin zaten çokça kullandığı bu ürünleri kişiye özel baskılı olarak sattığınızda müşterilerinizin ne kadar beğeneceğini bir düşünün sadece. Müşterilerinizin çok beğenisini kazanacak olan kişiye özel hediyelikler için tekstil malzemelerini www.teknofinal.com'dan inceleyebilir ve müşterilerinizin beğeneceğini düşündüğünüz modelleri sipariş edebilirsiniz.

Sublimasyon Tekstil Malzemeler hediyelik eşya mıdır? 

Elbette, sublimasyon tekstil malzemelerin üzerine kişilerin isim veya fotoğraflarının baskısını yaptığınız zaman aynı zamanda kişiye özel hediye kategorisine de dahil olmuş olacaktır. Müşterileriniz bu sublimasyon baskısı yapacağınız hediyelikleri; sevgililer günü, yıl dönümü, yıl başı, anneler ve babalar günü, doğum günü gibi tüm özel günlerde tercih edebileceklerdir.

Hangi Sublimasyon Tekstil Malzemelerini satıyorsunuz?

Teknofinal olarak biz sizler için birçok birbirinden farklı ve rengarenk sublimasyon tekstil malzemesi satıyoruz: Masa bayrağı, şapka, saten takvim, el cüzdanı, kalemlik, okul çantası, önlük, atkı, maske, yastık, t-shirt gibi birçok müşteri tarafından sıklıkla tercih edilen tekstil malzemelerini teknofinal.com'dan uygun fiyatlara toptan olarak alabilirsiniz. 

Sublimasyon Tekstil Malzemelerini toptan olarak nereden alabilirim?

Eğer siz de sublimasyon işiyle uğraşıyorsanız veya bu işe girmeye karar verdiyseniz, almak istediğiniz tekstil malzemelerini toptan olarak uygun fiyatlara Teknofinal'den alabilirsiniz. Toptan fiyatlarımızdan faydalanabilmek için sitemize bayi olmanız gerektiğini unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.