x
ÖN-PENCERE.jpg (54 KB)

Kalp, Kare, Dekoratif toptan fotoğraflı, 3D, love, led ışıklı, Sihirli Ayna Çerçeve fiyatları hediye kategorisidir. Birbirinden farklı ve çok özel tasarımları olan Sihirli Aynalarımız en güzel hediyelik ürünlerimizden biri olmasının yanı sıra her zaman için çok tercih edilen bir hediyelik üründür.  teknofinal.com'la toptan olarak uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
259,63 TL
222,54 TL (KDV Dahil)
%14 indirimli
209,64 TL
193,51 TL (KDV Dahil)
%8 indirimli
371,22 TL
327,36 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
274,14 TL
217,70 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
590,38 TL
549,05 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
451,53 TL
338,65 TL (KDV Dahil)
%25 indirimli
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Sihirli Ayna Çerçeve


Sihirli ayna hediyelik
eşya olarak son yıllarda sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında gelir. Klasik ürünlerden sıkılanlar için hem teknolojinin yansımalarını taşıyan hem de şık bir duruş sergileyen çerçevelere sahip olmak daha caziptir. Bu nedenle hediyelik eşyaların satışını yapanlar, sihirli LED aynalara mutlaka ürün yelpazesinde yer vermelidir. Bu ürünlerin klasik çerçevelerden farkı, içerisinde bulunan aydınlatma sistemidir.

Kalp, çiçek, daire ya da dekoratif şekillerde tasarlanan ürünler arasında renkli ışık alternatifi sunan seçenekler de vardır. Bunun yanı sıra fotoğraflı sihirli aynalarda saatli modeller de mevcuttur. Işıkları kapatıldığında ayna işlevi gören ürünler, makyaj aynası olarak kullanılabilir. Bu sayede dışarı çıkmak için hazırlanmanız gerektiğinde işiniz kolaylaşır.

Sihirli Ayna Çerçeve Özellikleri


Kişiye özel fotoğraflı sihirli ayna
modelleri arasında farklı ebatlara sahip seçenekler vardır. Bazı modellerde sevgi ifade eden I Love You gibi sözcükler yer alır. Kullanılan ışıklar, fotoğraflara ayrı bir derinlik katar. Tüm modeller sağlam ayak yapısına sahiptir. Bu sayede aynalar devrilmeden yerinde durur.

Sihirli ayna fotoğraf çerçevesi, pil ya da USB bağlantısı ile çalışır. Bilgisayarınıza aynayı bağlayarak renkli ışıklar altında fotoğraflarınıza bakabilir ve anılara dalabilirsiniz. Tüm ürünlerin sağlam ve dayanıklı yapıda üretilmesi sayesinde sihirli aynanızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Sihirli Ayna Çerçeve Nerelerde Kullanılır?


Kişiye özel fotoğraflı LED işıklı sihirli ayna,
oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Evlerinize renk katacak bu ürünleri; kitaplıklarınızın raflarında, vitrinlerinizde ve masalarınızın üzerinde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yatak odalarında da bu ürünleri kullanabilir ve sabah uyandığınızda makyajınızı yapabilirsiniz.

Sihirli Ayna Çerçeveleri Nasıl Kullanılır?


Sihirli aynalara pil takmak, son derece kolaydır. Ürünün arka kısmında bulunan kapağı kaldırarak pilleri yerine yerleştirebilirsiniz. USB bağlantı özelliğine sahip modellerde tek yapmanız gereken kabloyu güç kaynağına bağlamaktır. Ürünlerin arka kısmında açma kapama düğmesi yer alır. Kullanmadığınız zamanlarda ürünü kapalı tutmak, pil israfını önler ve daha uzun süreli bir kullanım olanağı sunar.

Işığı farklı tonlara ayarlamak için ışık rengi değiştirme tuşunu kullanabilirsiniz. Kullanım sırasında meydana gelen herhangi bir sorunda, çerçeveyi sökmeye çalışmamalı ve profesyonel bir elektrikçiden destek almalısınız. Darbe ve düşme riski olan alanlarda çerçeveler kullanmamalı, gerekli hallerde sabitleyiciler ile destek sağlanmalıdır.

Sihirli Ayna Çerçeveleri Nasıl Temizlenir?


Sihirli ayna fotoğraf çerçevesin
in üzerinde bulunan tozları almak ve oluşan kiri temizlemek için bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Bunların başında ürünü aşırı ıslaklıktan ve yoğun kimyasallardan korumak gelir. Aşırı ıslanan bezlerden sızan sular, cihazınızın LED aydınlatma mekanizmasına zarar verebilir. Bu nedenle hafif nemli bezle çerçevenizin tozunu almanız daha uygundur. Temizlik sırasında çamaşır suyu gibi kimyasallar kullanılmamalıdır. Bu ürünler baskılı yüzeylerde hasara sebep olabilir.

Sihirli Ayna Çerçeveleri Kimler Satın Almalıdır?


Kişiye özel sihirli ayna yuvarlak
, kare, kalp gibi farklı şekilleriyle geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Siz de mağazanızda satışa sunduğunuz ürünler arasında sihirli aynalara da yer verebilir ve özgün tasarımlarla koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Hediyelik eşya satıcılarının yanı sıra e-ticarete başlamak için özgün ürün arayanlar da Teknofinal’in özgün çerçevelerini tercih edebilir. Kırtasiyeler, aksesuar satıcıları ve marketler de resimli ayna ışıklı modellerden satışa sunabilir.

Sihirli Ayna Çerçeve Fiyatları


Sihirli ayna fiyatları,
modellere göre farklılık gösterir. Tüm modellerin uygun fiyatlarda olması sayesinde istediğiniz sayıda ürün satın alma şansınız vardır. Kişiye özel sihirli ayna modellerine bütçenizi sarsmadan sahip olabilmek için Teknofinal bayisi olmalısınız. Siz de çerçeve seçeneklerini inceledikten sonra istediğiniz modele kolayca karar verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.