x

Kalem Transfer Baskı Makina fiyat bilgilerin olduğu kategoridir. Bu makine ile Kalemlere Sublimasyon ve Transfer Baskı Yapılabilir. 

Sırala
Görünüm:
6.519,34 TL
5.143,59 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
1.300,04 TL
1.181,51 TL (KDV Dahil)
%9 indirimli
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kalem Baskı Makinesi


Kalem baskı makinesi
, kurumsal ürünler tasarlayan firmalar tarafından sıklıkla kullanılır. Üzerine kurum ismi logosu eklenen kalemler, firmalar tarafından müşterilerine ya da düzenledikleri organizasyonlara katılan davetlilere hediye edilir. Aynı zamanda kişiye özel tasarımlar yapanlar da kalem baskı makinesi kullanır. Üzerine isim ya da özlü sözler yazılan kalemler, Öğretmenler Günü gibi özel tarihlerde ya da doğum günlerinde hediye olarak sunulabilir. Profesyonel transfer baskı makinelerine eklenen kalem baskı pedi ile kalem baskısı yapabilme olanağı elde edilir. Bu makineler, uygun aparatların eklenmesiyle tabak, kupa, şapka baskısı için de kullanılır.

Kalem Baskı Makinesi Çeşitleri


Promosyon kalem baskı
sı yapmak için kullanılan makineler, farklı biçimlerde tasarlanır. Daha kompakt boyutlarda olması ve son teknoloji özellikleri nedeniyle yoğun talep gören ürünlerden biri Combo 5+1 transfer baskı makinesidir. Yarı otomatik olan bu ürün, kalem baskı aparatı ile kullanılabilir. Bu tip makinelerin üst tablası 360 derece döner yapıdadır. Çift rezistanslı sistemi sayesinde ısıyı baskı yapılacak yüzeye eşit şekilde yayar. LED panel sistemine sahip Combo 5+1 transfer baskı makineleri, kullanıcılar tarafından rahatlıkla kontrol edilebilir.

Kalem Baskı Makinesi Özellikleri


Baskı makinelerinde kullanıcısının işini kolaylaştıran pek çok özellik vardır. Bu özelliklerin başında aynı anda farklı ürünlere baskı yapabilme fırsatı sunması gelir. Böylece aynı anda farklı makineler kullanmak zorunda kalmazsınız. Sağlam ve dayanıklı yapıda olan makineler için düzenli bakım yaptırmanıza ve tekrarlayan onarım masraflarına katlanmanıza da gerek yoktur. Böylece baskı sürecine ilişkin masrafları minimum seviyede tutabilirsiniz.

Kalem Baskı Makinesini Kimler Satın Almalıdır?


Kalem baskı makinesi fiyatları
nın uygun seviyelerde olması sayesinde dijital baskı merkezleri, promosyon eşya üretimi yapanlar ya da bu tür bir iş kurma aşamasında olanlar; tarafından satın alınabilir. Özellikle e-ticaret ya da fiziksel mağazası için ürün satışı yapan ve yoğun talebe yetişmekte zorlanan firmalar, Teknofinal’de satışa sunulan kaliteli makineler ile işlerini kolaylaştırabilir.

Kalem Baskı Makinesi Nasıl Kullanılır?


Makinenin kullanımı üzerine baskı yapılacak ürüne göre değişiklik gösterir. Uygun aparat takıldıktan sonra sıcaklık ve süre ayarı yapılarak makine çalıştırılır. Baskı yapılırken koruyucu eldiven kullanımı olası kazaları önler ve sürecin daha sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Makine; yoğun nemli, kirli ve tozlu ortamlarda kullanılmamalıdır.

Kalem Baskı Makinesi Fiyatları


Kalem baskı fiyatları
hem kalemin türüne hem de yapılacak baskıya göre belirlenir. Kalem baskı makinesi fiyatının uygun seviyede olması sayesinde yaptığınız baskılardan elde ettiğiniz kazançla kısa sürede yaptığınız harcamayı telafi edebilirsiniz. Tam bir fiyat performans ürünü olan baskı makinesi ile kurşun, tükenmez ve dolma kalem gibi farklı yapıda ürünler üzerine istenilen baskılar kolayca elde edilir. Teknofinal’in bayilerine özel sunduğu fırsatlardan yararlanarak kalem baskı makinesine indirimli fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.