Kalem Transfer Baskı Makina fiyat bilgilerin olduğu kategoridir. Bu makine ile Kalemlere Sublimasyon ve Transfer Baskı Yapılabilir. 

Sıralama seçin
Görünüm:
2.548,98 TL
1.980,82 TL (KDV Dahil)
%22 indirimli
493,35 TL
411,13 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
3.139,50 TL
2.511,60 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
403,65 TL
353,19 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
32,65 TL
27,21 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kalem Baskı Makinelerine Neden ihtiyacımız Vardır?

Kalem Baskı Makinelerini Kalemlere baskı yapabilmek için satın almalıyız. Bu makineyi alarak kalem baskılarını yapabilirsiniz. Ayrıca transfer kağıdı, transfer mürekkebi ve sublimasyon yazıcıya ihtiyacınız vardır. Sublimasyon baskı için ise Epson yazıcı ve sublimasyon mürekkebinizin olması gerekmektedir. Kalem baskıları, promosyon ve kişiye özel hediye ürünler için kullanabilirsiniz.

Kalem Baskı Makinesi ile Her Kaleme Baskı Yapılır mı?

Kalem Baskı Makineleri ile her çeşit kaleme baskı yapamassınız. Ancak bu makinelere basacağınız kalemlerin transfer baskıya uygun ve sıcağa dayanıklı malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir. Kalemlere Sublimasyon ssistem ile baskı yapmak için kalemin sublimasyon baskı uyumlu, transfer baskı yapabilemeniz için ise sadece sıcak baskıya uyumlu olması yeterlidir ancak sadece transfer işlemi için ayrıca lazer yazıcı ve lazer yazıcı transfer kağıdı almalısınız.

Kalem Baskı Makinesini Nereden Almalıyım?

Kalem Baskı Makinesi satın alacağınız zaman en çok dikkat etmeniz gereken şey, satışını yapan firma, Kalem Baskı makinesinin tüm yedek parçalarına ve Teknik Servise sahipmi ve size bu satışı yaperken 2 yıl garanti veriyormu? Yoksa alıp satan ve arkasını dönen bir firmamı. Firmamız tam bu anlamda ithalatını yapacağı tüm makinelerin yedek parçalarını stoğunda bulundurmakta ve sattığı tüm baskı makinelerine 2 Yıl Firma Garanti vermektedir.

Kalem Baskıyı Nasıl Yapabilirim?

Kalem Baskı Makinesi ile Kaleme baskı yapabilmeniz için kalem baskı makinesi veya Kalem Baskı Pedli Combo presi almalısınız. Bu makinelerin Türkiye distribütörü Teknofinal'dir. Ve bu makineleri 2 Yıl Garantili olarak satın alablirsiniz. Firmamızdan almış olduğunuz transfer baskı makinelerinin ısı pedleri eskidiğinde tekrar pad satın alabilirsiniz. Teknofinal Youtube Kanalımızdan Kalem Baskı ile ilgile daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kalem Baskı Makinesi Satan Firmalar?

Kalem Transfer Baskı Makinesini Türkiyede satan birkaç firma bulunmaktadır.Baskı Makinelelerine Teknofinal Firmamızdan telefon ile veya online güvenli internet sayfamızdan kredi kartınızla veya havale ile %100 Sorgusuz iade seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Satın almaya karar verdiğinizde en çok dikkat etmeniz gereken şey Garantidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.