x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Kalem Transfer Baskı Makina fiyat bilgilerin olduğu kategoridir. Bu makine ile Kalemlere Sublimasyon ve Transfer Baskı Yapılabilir. 

Sırala
Görünüm:
11.223,70 TL
8.855,20 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
2.200,85 TL
1.941,93 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
14.888,13 TL
12.137,06 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
1.747,74 TL
1.521,18 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
85,44 TL
76,67 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kalem Baskı Makinesi


Kalem baskı makinesi
, kurumsal ürünler tasarlayan firmalar tarafından sıklıkla kullanılır. Üzerine kurum ismi logosu eklenen kalemler, firmalar tarafından müşterilerine ya da düzenledikleri organizasyonlara katılan davetlilere hediye edilir. Aynı zamanda kişiye özel tasarımlar yapanlar da kalem baskı makinesi kullanır. Üzerine isim ya da özlü sözler yazılan kalemler, Öğretmenler Günü gibi özel tarihlerde ya da doğum günlerinde hediye olarak sunulabilir. Profesyonel transfer baskı makinelerine eklenen kalem baskı pedi ile kalem baskısı yapabilme olanağı elde edilir. Bu makineler, uygun aparatların eklenmesiyle tabak, kupa, şapka baskısı için de kullanılır.

Kalem Baskı Makinesi Çeşitleri


Promosyon kalem baskı
sı yapmak için kullanılan makineler, farklı biçimlerde tasarlanır. Daha kompakt boyutlarda olması ve son teknoloji özellikleri nedeniyle yoğun talep gören ürünlerden biri Combo 5+1 transfer baskı makinesidir. Yarı otomatik olan bu ürün, kalem baskı aparatı ile kullanılabilir. Bu tip makinelerin üst tablası 360 derece döner yapıdadır. Çift rezistanslı sistemi sayesinde ısıyı baskı yapılacak yüzeye eşit şekilde yayar. LED panel sistemine sahip Combo 5+1 transfer baskı makineleri, kullanıcılar tarafından rahatlıkla kontrol edilebilir.

Kalem Baskı Makinesi Özellikleri


Baskı makinelerinde kullanıcısının işini kolaylaştıran pek çok özellik vardır. Bu özelliklerin başında aynı anda farklı ürünlere baskı yapabilme fırsatı sunması gelir. Böylece aynı anda farklı makineler kullanmak zorunda kalmazsınız. Sağlam ve dayanıklı yapıda olan makineler için düzenli bakım yaptırmanıza ve tekrarlayan onarım masraflarına katlanmanıza da gerek yoktur. Böylece baskı sürecine ilişkin masrafları minimum seviyede tutabilirsiniz.

Kalem Baskı Makinesini Kimler Satın Almalıdır?


Kalem baskı makinesi fiyatları
nın uygun seviyelerde olması sayesinde dijital baskı merkezleri, promosyon eşya üretimi yapanlar ya da bu tür bir iş kurma aşamasında olanlar; tarafından satın alınabilir. Özellikle e-ticaret ya da fiziksel mağazası için ürün satışı yapan ve yoğun talebe yetişmekte zorlanan firmalar, Teknofinal’de satışa sunulan kaliteli makineler ile işlerini kolaylaştırabilir.

Kalem Baskı Makinesi Nasıl Kullanılır?


Makinenin kullanımı üzerine baskı yapılacak ürüne göre değişiklik gösterir. Uygun aparat takıldıktan sonra sıcaklık ve süre ayarı yapılarak makine çalıştırılır. Baskı yapılırken koruyucu eldiven kullanımı olası kazaları önler ve sürecin daha sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Makine; yoğun nemli, kirli ve tozlu ortamlarda kullanılmamalıdır.

Kalem Baskı Makinesi Fiyatları


Kalem baskı fiyatları
hem kalemin türüne hem de yapılacak baskıya göre belirlenir. Kalem baskı makinesi fiyatının uygun seviyede olması sayesinde yaptığınız baskılardan elde ettiğiniz kazançla kısa sürede yaptığınız harcamayı telafi edebilirsiniz. Tam bir fiyat performans ürünü olan baskı makinesi ile kurşun, tükenmez ve dolma kalem gibi farklı yapıda ürünler üzerine istenilen baskılar kolayca elde edilir. Teknofinal’in bayilerine özel sunduğu fırsatlardan yararlanarak kalem baskı makinesine indirimli fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Kalem ve çakmak üzerine istenen baskı tasarımlarını yapmayı sağlayan kalem çakmak baskı makinesi Teknofinal avantajlarıyla indirimli fiyatlara sunulur. Pratik ve işlevsel baskı tasarımlarına olanak tanıyan baskı makinesiyle kalem ve çakmaklar üzerine görsel ve yazı şeklinde baskılar yapılabilir. Baskı kalıbına ihtiyaç duymadan, renk sınırlaması olmadan baskı yapma olanağı yaratır. Firmaların reklam ve hediye amaçlı kullanabileceği ürünleri kolay şekilde üretmelerini sağlar. Promosyon kalem ve çakmak üretmek için kullanabileceğiniz kalem baskı makinesi fiyatlarında kampanya olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrıcalıklı alışveriş kolaylıkları sağlayan sitemiz avantajlarını keşfederek, işlerinize kalite katacak baskı makinesi seçeneklerini güvenle sipariş edebilirsiniz.

Kullanışlı ve Kalıcı Baskı Tekniği Sublimasyon Kalem Baskı

Kişiye özel ürünlerin tasarımında kullanılan sublimasyon baskı tekniği oldukça kullanışlıdır. Sublimasyon kalem baskı yazıcı aracılığı ile kağıt üzerine transfer şeklinde gerçekleşir. Sublimasyon katı maddelerin ısıyla gaz hale getirilmesidir. Baskıda Sublimasyon tekniği kalıcı ve kullanışlı bir tekniktir. Kalem baskı makinesi sipariş ederek istediğiniz yerde çok kolay şekilde sublimasyon baskı yapabilirsiniz. Sublimasyon kalem baskı kullanarak kalemler üzerine istediğiniz her şeyi basabilirsiniz. Yazı ya da görsel seçimleriyle çok şık kalem tasarımları oluşturmak mümkündür. Kullanışlı ve kalıcı baskı yapma olanağı sunan kalem baskı makinelerinde yüksek kalite seçenekleri sitemizde bulabilir, istediğiniz ürünlerin siparişini verirken kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yüksek kalite makine ile yüksek kalite baskılar yaparak iş verimliliğinizi artırırsınız

Kalem Baskı Fiyatlarında kampanya ve İndirim Fırsatları

Kalite standartları yüksek kalem baskı tasarımları yapmak için kaliteli baskı makinesi kullanmak gerekir. Orijinal kalem baskı makinesi çeşitlerinde yüksek standartlar sunan Teknofinal avantajlarıyla istediğiniz baskı kalitesini yakalayabilirsiniz. Baskı tasarımında en iyi olanakları yatan kalem baskı fiyatları indirim ve kampanya fırsatlarıyla sunulur. Kalem baskıda performans ve kalite açısından en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak baskı makinesi çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Teknofinal.com ayrıcalıklarından yararlanarak %100 kaliteli ürün seçeneklerini en uygun fiyat avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz. Kalem baskı makinesi çeşitlerinde tasarım ve baskı kalitesini arttıran kalite olanaklarına indirimli fiyatlarla sahip olmak için sitemizde sunulan kampanya avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.