x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)
Sırala
Görünüm:
445,04 TL
403,84 TL (KDV Dahil)
%9 indirimli
478,01 TL
428,56 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

En Kaliteli Boş CD Çeşitleri Teknofinal’de

Boş CD, üzerine kayıt yapılabilir CD anlamına gelir. Bu CD’lerin içerisine kaydedilen veriler, uzun yıllar korunabilir. Dilediğiniz verileri kaydetme imkanı sunan CD’ler içerisine kaydedilen veriler, makineler aracılığı ile okunur ve depolanır. Hızlı depolama yapılabilen CD paket şeklinde satışa sunulan ürünler, tekrar yazılabilen ve üzerine kayıt yapılabilen CD'lerdir. Yeni teknolojilerle geliştirilmiş olan CD'ler içerisine dokümanlar, film ve oyunlar ekleyebilirsiniz.

Kameralar ile kaydettiğiniz kayıtları, Video CD olarak kaydedebilirsiniz. Yaptığınız müzik çalışmalarını da Audio CD formatında saklama imkanına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz boş CD 50 li seçeneğini değerlendirerek, zaman içerisinde kaybolmasını istemediğiniz tüm verilerinizi, dosya ve görüntülerinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz. Teknofinal üzerinden satın alacağınız, boş dvd 50 li seçeneği ile uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Boş CD Özellikleri Nelerdir?

Boş DVD, CD çapı 12 cm’dir. Üzerine dosya, resim, video ve müzik olmak üzere birçok bilgi kaydedebilirsiniz. Ancak, tüm sürücülerin bu verileri okuyamayabileceği ihtimaline karşılık, ortalama 700 MB kapasiteli CD'lerin kullanımı oldukça yaygındır. 700 MB kapasiteli CD’ler, yaklaşık 75 ile 80 dakikalık müzik kaydı yapma imkanı sunar. Teknolojilerin gelişmesi ile 2x ile 56x kadar bir yazım hızına sahip olan boş DVD seçenekleri kaliteleri ile kullanıcı deneyimini artırır.

10 yıl ile 50 yıl arasında veri saklayabilme özelliğine sahip olan 50 adet boş DVD ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebilirsiniz. Gelişmiş ürünler sayesinde, verilerinizi hem uzun süre saklayabilir hem de çoklu alım imkanı ile bütçenizi de zorlamazsınız. Normal oda sıcaklığında ve korunaklı bir yapı içinde depolanması tavsiye edilen paket CD çeşitleri, uzun yıllar korunabilir. Bu sayede siz de kaydettiğiniz verilerinizi uzun süre saklama imkanına sahip olabilirsiniz. Teknofinal üzerinden Verbatim boş CD seçeneklerine ulaşabilir, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Boş CD Çeşitleri

Tüm verilerinizi dijital ortama aktarmanıza yardımcı olan boş cd ve dvd gibi depolama araçları en önemli bilgisayar donanımlarıdır. Öyle ki, dilediğiniz zaman fotoğraflarınıza bakmak için albümlerinize bakmanıza gerek kalmıyor. Verbatim CD çeşitleri sayesinde, tüm verileriniz dijital ortamlarda saklanabilir. Bu nedenle, siz de yeni dijital depolama alanlarına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Teknofinal sizler için 50 adet boş CD seçeneği ile kalitesiyle göze çarpan ürünler sunuyor. Boş dvd ve boş cd fiyatları Teknofinal’de oldukça uygun seçenekler sunuyor. Verilerinizi depolamak boş CD satın al adımını takip etmeniz yeterlidir. Böylece en kaliteli ürünlere güvenli alış veriş imkanı ile ulaşabilirsiniz. 50 adet boş DVD fiyatları ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için telnofinal.com’u ziyaret edin.

En İyi Boş CD Modelleri

Boş dvd ve boş cd modelleri ihtiyacınıza yönelik seçeneklerden oluşur. Boş cd satan yerler içinde ilk sıralarda yer alan Teknofinal üzerinden uygun fiyatlarla en kaliteli CD’lere ulaşabilirsiniz. 50’lik Verbatim seçeneği ile satışa sunulan boş dvd ve boş cd modelleri; yüklemek istediğiniz dosyalar için ideal bir kullanım sunar. Boş CD fiyatları 1 tane ile set şeklindeki 50’lik ürünleri değerlendirirken sadece içinde bulundurduğu CD sayısına değil, gb ve mb cinsinden boyutlarına da dikkat etmeniz gerekir. Boş DVD fiyat seçeneğiyle de bütçe dostudur. Uygun fiyat avantajları sunan Teknofinal üzerinden CD paket fiyat bilgilerini öğrenebilir, hızlıca satın alabilirsiniz. Bunun için boş DVD satın al adımını takip etmeniz yeterlidir. Hızlı kargo avantajı ile hemen CD’nizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.