x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

     15 Yıldan uzun süredir Thermal Printer satışı ve teknik servisini yapan firmamız halen Yashica Türkiye Mümessilidir. Teknofinal'den satın aldığınız Termal Printır 'lar fabrikasyon hatalara karşı 2 Yıl garantilidir.

Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yashica Hiti

Yashica Türkiye resmi mümessili olan Teknofinal ile termal baskı sürecini daha kolay hale getirebilirsiniz. Yashica thermal printerlar üreten bir markadır. Bu termal printerlar, fotoğraf baskılarını hızlı ve pratik bir şekilde yapmanızı sağlar. Bu baskılar için ihtiyacınız olan ribbon ve kağıt malzemelerini Teknofinal güvencesiyle tedarik edebilirsiniz. Koli halinde satılan ürünlerde 2 rulo kağıt ve 2 adet ribbon yer alır. Termal yazıcılar, uzun süre kalıcı ve dayanıklı çıktılar almak için gerekli özelliklere sahiptir. Mürekkep yerine kartuş sistemi bulunan bu yazıcılar, fotoğrafları bir koruyucu ile kaplayarak uzun süreli dayanıklılık sağlar.

Yashica Hiti Özellikleri

Yashica termal yazıcılarda kullanılan Yashica hiti ile en kaliteli çıktılar elde edilir. Kaliteli kağıt yapısı, çıktıların kağıt üzerine en net haliyle aktarılmasını sağlar. Dayanıklı kağıt yapısı, herhangi bir deformasyona uğramadan uzun yıllar kullanılabilir. Ribbon ise termal baskı yazıcıların en önemli parçasıdır. Bu ürünler üç kısımdan meydana gelir. Koruyucu tabaka, film tabakası ve sıvılaşan mürekkepten meydana gelen ribbon, yazıcının performansı sırasında farklı işlemlere tabii tutulur. Öncelikle mürekkep, yazıcı kafasının yardımıyla sıvılaşır. Yashica yazıcıların kalitesini fotoğraflara yansıtabilmesi için her zaman markaya ait kağıt ve ribbonların kullanılması gerekir.

Yashica Hiti Nasıl Kullanılır?

Yashica thermal printerın kullanımı hakkında gerekli bilgileri ürünle beraber verilen kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz. Bu kılavuzda ribbon ve kağıdın nasıl takılacağına ilişkin bilgiler de yer alır. Bu bilgilerden yola çıkarak kağıt rulosunu ve ribbonu sorunsuz bir şekilde printerın içerisine yerleştirebilirsiniz. Her zaman net baskılar elde edebilmek için herhangi bir arıza durumunda printerınıza müdahalede bulunmamalı ve parçalarını sökmeye çalışmamalısınız. Cihazlarınızda kağıda baskı yapmama, renklerde solma, silikleşme gibi sorunlar meydana geldiğinde yapmanız gereken hemen Teknofinal’den destek istemektir.

Yashica Hiti Kullanımı Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kağıt ve ribbonları makineye yerleştirmeden önce olumsuz dış etkenlerden korumalısınız. Yüksek nem, aşırı toz ve ıslaklık hem ribonun hem de kağıdın yapısının bozulmasına yol açabilir. Bu nedenle ruloları her zaman kutusunda saklamalı ve korumasız bir şekilde bırakmamalısınız. Depolama için çok sayıda ürün satın alanlar, depo sıcaklık şartlarının ve nem seviyesinin uygun düzeyde olmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda termal yazıcı darbelerden ve ezilmelerden korunmalıdır. Depolama sırasında ağır eşyaların altında ezilmemesi için Yashica hitini bağımsız bir alanda saklamanızda fayda vardır.

Yashica Hiti Fiyatları

Thermal printer ile beraber kullanılan yashica hiti fiyatı son derece uygundur. Markanın resmi temsilcisi olan Teknofinal, baskı sürecinde ihtiyacınız olan tüm malzemeleri cazip fiyat seçenekleri ile sunar. Firmanın bayilik sistemi de toptan sipariş vermek isteyenler için son derece avantajlıdır. İnternet sitesinde yer alan bayi kayıt formunu doldurarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sayede ribon ve kağıtlarınızdan çok sayıda satın alarak yedekleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.