x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Çocukların gözdesi olan, özellikle okul işlerinizde size kolaylık sağlayabilecek, takvimli, balonlu, saatli, vagonlu, kelebekli, lokomotif tren, fayton, at arabası, müzikli vb ahşap okul çerçeveleri ve fiyatları 

Sırala
Görünüm:
1 2
47,80 TL
26,37 TL (KDV Dahil)
%45 indirimli
108,79 TL
97,91 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
178,02 TL
136,48 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
76,99 TL
71,54 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
95,99 TL
89,59 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
82,99 TL
69,99 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
51,99 TL
43,49 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
178,02 TL
136,48 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2

Toptan Hediyelik Ahşap Okul Çerçeveleri

Toptan hediyelik ahşap okul çerçeveleri ile hem çocuğunuzun hem de öğrencileriniz en özel anlarını, bir hatıra olarak sunmak ister misiniz?

Çerçeve dekoratif biçimlerin varoluşundaki en önemli etkenlerden biridir. Kuşkusuz ki çocuklar da fotoğrafları çok sevdiği gibi çerçeveleri de çok sevecektir. Okulun ilk gününden, mezuniyet zamanlarına kadar, eğitim hayatlarında büyüyen ve gelişirler. Çocukların eğitim süresi boyunca çekildikleri fotoğrafları sayesinde, geleceğe güzel bir anı bırakılabilir.

Öğrencilerinize ya da evladınıza daha önce hiç almadığı bir armağan mı vermek istiyorsunuz? En yüksek kaliteli ahşap malzemelerden üretilen okul çerçevesi serimiz ile sevdiklerinize en özel hediyelik ürünleri sunuyoruz.

Hediyelik Ahşap Okul Çerçeveleri Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Okul çerçeveleri öğrencilere hitap eden bir üründür. Bu ürün hem veliler için hem de öğretmenler için eşsiz bir armağan tercihi olacaktır.

Özellikle eğitim kurumu yöneticilerinin sıklıkla tercih ettiği ve okuldaki öğrencilere hediye etmek için satın aldığı bu ürünler öğrenciler için unutulmaz bir hatıra bırakmanın en etkili yoludur.

Sevdiklerinizin masasında ya da duvarında yıllar boyu saklayabileceği hoş bir objedir çerçeveler. Kaliteli olmasının yanı sıra, canlı renkleri, birbirinden eğlenceli modelleri ve ideal ebatlarıyla sıra dışı bir hediye arayan herkesin ilgisini çekecektir!

Hediyelik Ahşap Okul Çerçeveleri Hangi Yaş Grubuna Uygundur?

Öğrenciler, hem velilerinden hem de öğretmenlerinde gelen bu hediyeye hayran kalacaklar! İster anasınıfı çağında olsun, istersen lise çağında olsun, öğrencilik hayatını temsil edecek bu hediyeyi yıllarca saklayacaklardır.

Öğrenciler bu hediyeyi, okulda ilk günüm çerçevesi olarak kullanarak bir fotoğrafını yerleştirebileceği gibi, bir kâğıda yazdıkları şiir, yazı ya da yaptıkları bir resmi de sergileyebilirler.

Hediyenin En Güzel Hali: Teknofinal Okul Çerçevesi

Teknofinal firmamız bünyesinde birbirinden güzel ve göz alıcı çerçevelerimizle geniş bir ürün gamına sahibiz. Öğrencileri eğitime teşvik etmek için ya da okul hayatından bir hatıra kalsın diye tercih edilen bu hediyeye hem çocuklar hem de gençler bayılacak!

Okulda ilk gün çerçevesi ile çocukların okula adapte olma serüveninde kolaylık yaşanabilir. Özellikle ilkokul 1. sınıfa başlayacak çocuklarda görülen eğitim korkusunun üstesinden gelmek için okulun ilk günü fotoğraf çerçevesi oldukça yardımcı olacaktır.

Ortaokul ve lise çağındaki öğrencilere okul çerçevelerinin yanı sıra anı defteri de hediye ederek, yıllar sonrası için güzel anılar biriktirmesini sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.