x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Ahşap, plastik ve kaliteli seramik malzemeden üretilmiş, okul işlerinizdekullanabileceğiniz, sublimasyon, fotoğraflı, dönen, desenli, kilitli, seramik, ahşap, plastik, dekoratif, elma, kumbaraların bulunduğu hediyelik eşya kategorisidir.

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Kumbara Modelleri

Kumbara çeşitleri toptan kişiye özel hediyelik eşya ticareti yapan bu nedenle de piyasada herkeste olmayan ve ilgi çeken ürün arayışında olanlara için değerlendirilmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Sadece tek kullanımlık olmayan uzun süre saklanan kumbaralar çocuklara tasarruf bilincini kazandırmak için de önemli bir rol oynuyor.
Tasarruf etmenin önemini küçük yaşta öğretmek gibi bir misyonu bulunan kumbaralar zaman içinde oldukça büyük değişimlere uğrarken farklı modellerde hediyelik kumbara çeşitleri de daha fazla rağbet görmeye başladı. Kumbaralardaki bu değişimler sadece sunduğu görsellikle değil çocukların ilgisini çekecek ve para biriktirmeye heveslendirecek şekilde düzenleniyor. Ayrıca genç yaşlı ayrımı olmaksızın pek çok kişinin de kumbara kullanma alışkanlığı kazandığı görülüyor.

Hediyelik Kumbara Modelleri


Özellikle sadece küçük yaştaki çocukların değil hemen her yaştaki bireylerin ilgisini çeken parayı yiyen kumbara çeşitleri son dönemin en çok ilgi gören modelleri arasında yer alıyor. Pille çalışan bu kumbarada ağız ve gözler bulunurken, parayı kumbaranın ağzına götürdüğünüzde içinde bulunan mekanizma sayesinde parayı yiyor şekilde içine alıyor. Bu ilginç tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bu kumbara, sevdiklerine eğlenceli bir hediye almak isteyenler için de iyi bir alternatif oluyor.
Doğum günü hediyelik kumbara arayışında olanlar için de oldukça geniş bir seçenek havuzu bulunuyor. Porselen kumbaraların yanı sıra fiyat, dayanıklılık ve hafiflik gibi farklı avantajları ile metal kumbara çeşitleri kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Kişiye özel üretilen ürünlerle birlikte çocuk ve gençlerin sevebileceği, çizgi film karakterlerinden bilgisayar oyunu görsellerine pek çok farklı model bulunuyor.
Resimli kumbara hediyelik olarak en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Zaman zaman kişiye özel tasarımların da yapıldığı kumbaralarda kimi zaman da sevilen film kahramanları, çizgi film karakterleri, animelerden kesitler ve ünlü mekanların resimleri de bulunabiliyor. Sevilen resimlerin yer aldığı kumbaralar, kullanışlı bir hediye olarak evlerde yer alıyor.
Yatak odasından çalışma odasına evde ve iş yerinde bile kullanıma uyun olan hediyelik saat kumbara çeşitleri fonksiyonel yapısı nedeniyle kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor. Metal ve polyester gibi farklı malzemelerden üretilen kumbaralar şekil itibariyle şık bir obje olarak değerlendirildikleri için her yaştan kişi tarafından da tercih ediliyor.

Hediyelik Kumbara Fiyatları

Bazen tek bir kişiye alınan bazen de özel gün organizasyonlarında gelen misafirlere dağıtılan hediyelik kumbara çeşitleri, desen, boyut ve üretildiği malzeme çeşitlerine göre değerlendiriliyor. Bu durum hediyelik kumbara fiyatları bakımından da oldukça geniş bir aralık oluşmasına yol açıyor. Böylelikle herkes bütçesine uygun bir model tercihinde bulunabiliyor.
Fiyat açısından karşılaştırma yapıldığında üretim için kullanılan malzemenin fiyat farkına neden oluğunu hemen herkes biliyor. İşte bu açıdan Hediyelik metal kumbara çeşitleri hem uygun fiyat hem de sahip olduğu kalite nedeniyle piyasanın vazgeçilmez ürünleri arasında gösteriliyor. Uzun zaman kullanıma müsait olan metal kumbaralar, birçok organizasyonda da ziyaretçilere hediye edilirken markalar reklamlarını doğal yoldan yapmış oluyor.
Hediyelik olarak dağıtılan ürünlerin arasında son zamanlarda fotoğraf albümleri de yer almaya başladı. Teknolojinin ilerlemesiyle fotoğraf boyutları çeşitlenirken, kullanılan albümler de farklılaşmaya başlandı. Her ne kadar dijital fotoğraf anı saklama olayını bambaşka bir yere taşısa da milyonlarca kişi özel günlerinde çektirdikleri fotoğrafları özel albümlerde saklıyor.
Birbirinden şık fotoğraf çerçeveleri ile özel gün anıları duvarları süslerken, düğün, nişan, doğum günleri için konsept olarak hazırlanan albümler, hem büyük hem de küçük boylarda üretilerek aile yakınlarına da dağıtılıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.