x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

3D Transfer ve Süblimasyon telefon kapaklarına transfer baskı yapmak için kullanılan orjinal telefon kalıplarıdır. iPhone, huwai, samsung, xperia, htc, ipad gibi çeşitli modellerdeki telefon baskı kalıplarına bu kategoriden inceleyebilir satın alabilirsiniz, fiyatları inceleyebilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

3D Orijinal Telefon Kalıpları

3D telefon kılıfları, son yılların en fazla talep gören ürünlerinin başında gelir. Akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşması neticesinde hayatımızda önemli bir yere sahip olan kılıflar hem binlerce lira vererek satın aldığınız cihazların zarar görmesini engeller hem de şık duruşlarıyla bir aksesuar niteliği taşır. Siz de bu ürünlerin üretim sürecinde ihtiyaç duyulan telefon kalıplarından satın alarak farklı modellere özel kapak tasarımları yapabilirsiniz.

Başarılı bir ticari hayatın olmazsa olmazlarından biri de teknolojiye ve yeniliklere her zaman ayak uydurmaktır. Eski tip kılıflar artık rağbet görmemektedir ve özellikle gençler arasında orijinal tasarımların kullanımı yaygındır. Film replikleri, sahneleri, en sevilen sanatçıların, dizi yıldızlarının resimleri gibi farklı tasarımlar; telefon kılıflarında kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra 3D telefon kılıflarında bayraklar ve futbol takımlarının amblemleri de yaygın olarak kullanılır.

3D Orijinal Telefon Kalıpları Ne İşe Yarar?

3 boyutlu telefon kılıfı üretiminde kalıp kullanımının önemi büyüktür. Kalıbın buradaki fonksiyonu, üretim sürecinde şekillendirilen kılıfın modele uygun olarak genişlik kazanmasıdır. Her akıllı telefonun boyutları birbirinden farklı olduğu için hatalı yapılan bir genişletme işlemi neticesinde uyumluluk elde etmek zordur. Akıllı telefonun modeline uygun olmayan kılıf, müşteri memnuniyetsizliğine yol açar. Bu nedenle yapmanız gereken kalıp kullanımı ile sorunsuz bir üretim gerçekleştirmektir.

3D Orijinal Telefon Kalıpları Çeşitleri

3D sublimasyon telefon kılıfı üzerine, uygun kalıp seçenekleri ile her türlü baskıyı yapmak mümkündür. Kalıplar, baskı sırasında kullanılanlar ve soğutma kalıpları olarak sınıflandırılır. Soğutma işlemi baskıdan sonra gelir. Baskıdan önce kılıfın ölçüsüne uygun olarak ayarlanan kalıba konan kılıf, soğuduktan sonra yerinden çıkarılır.

3D Orijinal Telefon Kalıplarının Özellikleri

Telefon kalıpları, baskının kılıf yüzeyine tam olarak yansımasını sağlar. Resim, yazı, şekil gibi farklı tasarımların herhangi bir boşluk kalmadan kılıfa çıkarılması için pürüzsüz bir yüzeye sahip olan kalıplar kullanılmalıdır. Teknofinal’in size sunduğu ürünlerde var olan bu kalite ile herhangi bir zahmete katlanmadan istediğiniz tasarımı elde edebilirsiniz. Kaliteli ürünler; baskı kağıtlarının israfını, hatalı üretimden kaynaklanan maliyet artışını, malzemelerin gereksiz yere tüketilmesini engeller. Aşınmalara ve darbelere karşı dayanıklı gövde yapısına sahip ürünler ile uzun yıllar yeni kalıp satın almanıza gerek kalmaz.

3D Orijinal Telefon Kalıpları Nasıl Kullanılır?

3D telefon kılıfları çeşitleri, orijinal olmasından dolayı modellere tam uyumluluk sağlar. Kalıbın içerisine yerleştirilen kılıfın etrafı baskı filmi ile kaplanır. Filmin tam oturması için kenarlar ve köşe kısımlar bantlanır. Baskıya geçilmeden önce hava boşluğu kalmamasına özen gösterilmelidir. İşlem tamamlandıktan sonra ise soğutma süreci başlar. Soğutma kalıbı olmaması halinde kılıfa el ile şekil verilmeye çalışır. Bu hem zahmetli hem de boyutları net şekilde belirlemeyen bir yöntemdir. Soğutma kalıbı kullanmak, işinizi kolaylaştıracağı gibi tam uyumluluk sağlama noktasında en iyi seçimdir.  

3D Orijinal Telefon Kalıpları İle Göz Alıcı Tasarımlar

3D orijinal telefon kılıfları düz renk olabileceği gibi desen ve görsellerle süslenebilir. Bu sayede her zevke hitap eden tasarımlar ortaya çıkarılabilir. Kişiye özel hediyelik eşya tasarlayan firmalar, fotoğrafları baskı yoluyla telefon kılıflarının üzerine taşımak için kalıpları kullanabilir. Sevgililerin beraber çekinmiş en mutlu anlarını yansıtan fotoğraflar, çocukların en sevimli halleri ya da en yakın arkadaşlarla eğlencenin en güzel zamanları… Hepsini kalıplarla şekillendirilen kılıflar ile her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

3D Orijinal Telefon Kalıpları Hangi Modeller İle Uyumludur?

3D orjinal telefon kılıfı çeşitleri, farklı telefon modellerine uyumlu olarak üretilir. Samsung, iPhone ve Huawei gibi sıklıkla kullanılan modellerin yanı sıra yeni yeni piyasada yer edinmeye başlayan markaların da kılıflarını dilediğiniz gibi şekillendirmek için Teknofinal’in size sunduğu kaliteli kalıpları kullanabilirsiniz.

3D Orijinal Telefon Kalıplarını Kimler Satın Almalıdır?

Telefon aksesuarlarına ürün yelpazesi içerisinde yer veren tüm işletmeler, uygun kalıpları satın alarak kendine özgü tasarımlar üretebilir. Klasik tasarımlardan kolayca sıkılan kullanıcılar için özgün tasarımlar her zaman daha caziptir. Bu sayede kendine özgü bir stil yaratan kullanıcılar, aynı anda pek çok model satın alarak çantaları, kıyafetleri ve diğer aksesuarları ile uyum yakalayabilir. Toptan telefon kılıfı satanlar da kalıp seçenekleri ile farklı modelleri daha kolay bir şekilde tasarlayabilir. Siz de Teknofinal’in uygun fiyat avantajlarından yararlanarak istediğiniz sayıda kalıp satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.