ssamozzxsqweqwe2142422221243421a24zzz.jpg (65 KB)

Transfer ve Sublimasyon baskı sistemine uygun, kişiye özel istediğiniz şekilde tasarımlar yapabileceğiniz,  %100 kaliteli, samsung, iPhone, lg, htc, huawei, asus 2d sublimasyon telefon kapak ve kılıfları. Telefon kapaklarını bu kategoriden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
31,14 TL
29,41 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Neden Sublimasyon Telefon Kapağı almalıyım?

Telefon kapakları veya diğer adlarıyla telefon kılıfları telefonu olanların vazgeçilmezi durumundadır. Herkes sürekli elinde bulundurduğu telefonun güzel ve şık durmasını ister. Hâl böyle olunca, kişiler alacağı telefon kılıflarına özel bir ilgi gösteriyorlar. Siz de onlar için özel tasarımlarla telefon kılıflarına fotoğraf veya isim baskısı yaparsanız nasıl olur? Tabii ki tüm müşterilerinizin ilgisini çeker bu durum. Telefon kılıflarını böylece kişiye özel hâle getirmiş olacaksınız. Sizlere harika bir satış kazandıracak sublimasyon telefon kılıflarını toptan olarak teknofinal.com'dan alabilirsiniz.

Sublimasyon Telefon Kılıfları kimler tarafından tercih edilir?

Telefon kapakları, telefon kullanan herkesin tercih ettiği, hem telefonu koruyup hem de telefonların güzel görünmesini sağlayan ürünlerdir. Günümüzde telefon kullanım yaşı çok daha erkene düştüğü için telefon kılıflarını kullananların da yaş aralığı bir hayli geniştir. Küçük büyük herkesin elinde telefon varken aynı zamanda hepsinin elinde telefon kılıfı da vardır. Satış kitlesinin geniş olmasından dolayı da hediyelikçiler tarafından çokça tercih edilen sublimasyon telefon kılıflarını toptan olarak uygun fiyatlara teknofinal.com'dan alabilirsiniz.

Sublimasyon Telefon Kılıflarını neden satmalıyım?

Eğer sublimasyon baskı işiyle uğraşıyorsanız ve hâlâ sublimasyon telefon kılıflarından satmıyorsanız biz size bir an önce başlamanızı öneririz. Herkesin tercih ettiği telefon kılıflarını kişiye özel olarak satmanız müşterilerinizin de hoşuna gidecek ve sizi tercih etmelerini sağlayacaktır. Sitemizden birçok telefon modelinine uygun sublimasyon telefon kılıflarını toptan olarak alabilirsiniz. Hangi telefon modelleri için sublimasyon telefon kılıfları sattığımızı incelemek isterseniz sizleri www.teknofinal.com 'a bekleriz.

Sublimasyon Telefon Kılıfları hediyelik eşya olarak düşünülebilir mi?

Sizler için sattığımız sublimasyon telefon kılıflarına isim veya fotoğraf baskısı yapacağınız için telefon kılıfları otomatik olarak kişiye özel hediyelik kategorisine dahil olmuş oluyor. Müşterilerinize, bilgisayarda hazırlayacağınız şık tasarımların  baskısını yapabileceğiniz sublimasyon telefon kılıflarını tüm özel günlerde hediyelik eşya olarak hatta kişiye özel hediyelik olarak satabilirsiniz. Kişiye özel hediyeliklerin çok daha değer gördüğü şu zamanlarda siz de sublimasyon telefon kılıflarından satarak müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz. Haydi o zaman müşterileriniz daha fazla beklemesin, sizleri Teknofinal'e bekliyoruz :)

Sublimasyon Telefon Kılıflarını nereden alabilirim?

Sublimasyon telefon kılıflarını toptan olarak uygun fiyatlara teknofinal.com'dan alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.