x
önpecere.jpg (202 KB)

Transfer ve Süblimasyon baskı sistemine uygun, kişiye özel istediğiniz şekilde tasarımlar yapabileceğiniz, %100 kaliteli, samsung, iPhone, lg, htc, huawei, asus 2d süblimasyon telefon kapak ve kılıfları. Telefon kapaklarını bu kategoriden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

2D Telefon Kılıfları

2D telefon kılıfları diğer adı ile telefon kapağı, cihazları dış etkenlerden kaynaklı darbelerden korumak amacıyla tasarlanmıştır. Sublimasyon 2D telefon kılıfı ise telefon kılıfının üzerine isim ya da fotoğraf baskısı yaparak kazanç elde eden firmalar için özel olarak üretilmiştir. Bu firmalar, telefonunun daha şık bir görünüm kazanmasını isteyen müşterilerin taleplerine göre kişiye özel tasarımlar yapabilir. Ayrıca farklı kesimlerin ilgisini çekebilecek futbol, manzara, dizi replikleri ve imza gibi tasarım koleksiyonları oluşturanlar, oluşturdukları koleksiyonları hediyelik eşya işi ile ilgilenen mağazalara satabilir. İlaveten bu ürünler, kişiye özgü hediyelik eşya kategorisinde de değerlendirilebilir. Özel günlerde sevgilinizin, arkadaşınızın, annenizin veya babanızın hoşuna gidecek tasarımlar yaptırabilirsiniz. Böylece önemli zamanlarda sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

2D Telefon Kılıfı Sublimasyon Baskı Nasıl Yapılır?

2D telefon kapağına sublimasyon baskı yapmak için izlenmesi gereken bazı adımlar mevcuttur. Öncelikle telefon kapağına baskısı yapılacak olan yazı veya fotoğraf bilgisayarda belirli programlarda düzenlenir. Burada fotoğraf ya da yazının telefon kamerası üzerine gelmeyecek ölçülerde ayarlanması, dikkat edilmesi gereken bir husustur. Baskıya hazır haldeki fotoğraf ya da yazının, sublimasyon mürekkebi bulunduran yazıcıdan transfer kağıdına çıktısı alınır. Ardından ısı bandı yardımıyla kapağın arkasındaki metal plakalara bantlanır. Düz pres baskı makinesi uygun sıcaklığa ayarlandıktan sonra telefon kapağı prese yerleştirilir. Belirli bir süre preslendikten sonra presten alınır ve telefon kılıfının üzerine yapıştırılarak işlem tamamlanır. Teknofinal’in ürünlerinin kalitesi nedeniyle baskılarda silinme veya solma gibi durumlar meydana gelmez.

2D Telefon Kılıfı Çeşitleri

2D telefon kılıfı çeşitleri; markaya, markanın modeline ve telefon kılıfının rengine göre gruplandırılabilir. Birçok markanın farklı modellerine özgü kılıflar bulunur. Aynı zamanda üzerine isim veya fotoğraf baskısı yapılabilen bu kılıfların farklı renk seçenekleri de bulunur.

Telefon kullanımı çok küçük yaşlardan itibaren başladığı için telefon kılıfı çok geniş bir kitleye hitap eder. Genç, yaşlı fark etmeksizin her yaş grubu telefon kılıfına ihtiyaç duyabilir ya da telefonunun estetik görünmesini isteyebilir. Bu yüzden kişiye özel tasarımlar oldukça talep görmektedir. Siz de müşterilerinizden gelen istekler doğrultusunda Teknofinal’in çeşitli ürünlerinden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Müşterilerinizin arzusuna uygun şekilde telefon kılıfı baskısı yapabilirsiniz. Müşterileriniz de sublimasyon baskılarınızdan memnun kaldıklarında firmanızı tavsiye edebilirler. Böylelikle aranan bir firma haline gelebilirsiniz.

2D Telefon Kılıfı Fiyatları

2D telefon kılıfı fiyatları denildiğinde akla uygunluğu ve kalitesiyle Teknofinal gelmektedir. Teknofinal’in ürettiği telefon kapaklarına yapılan baskılarda silinme ve solma olmaması da ürünlerin kalitesini gözler önüne sermektedir. Siz de müşterilerinizin taleplerini dikkate alarak siparişlerinizi hazırlayabilirsiniz. Alışverişlerinizde; istediğiniz sayıda, renkte olan farklı markaların telefon kılıflarını toptan fiyatlara satın alabilirsiniz. Kaliteli ürünlere cazip toptan fiyat seçenekleri ile sahip olmak için Teknofinal bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Bayiliğinizi onaylatmak için Teknofinal’in satış temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece siz de Teknofinal bayiliği olan firmalara özgü indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.