Toptan olarak satışa sunulan, %100 kaliteli, şık görünümü ve özel tasarımıyla ledli,ipli, saatli, desenli, kalpli, family, ahşap duvar çerçevelerinin bulunduğu hediyelik eşya kategorisidir. Bu kategoriden ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
93,86 TL
81,66 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Neden Duvar Fotoğraf Çerçeveleri çok sık tercih edilir?

Çok sık fotoğraf çekiliyoruz, belki her gün belki de birkaç güne bir. Durum böyle olunca aslında birçok hatırayı somutlaştırmış oluyoruz. Elimizde bu kadar hatıra varken hepsinin telefon galerimizde çürümesine izin mi verelim? Tabii ki hayır, işte çerçevelerin tercih edilme nedeni ortada; çoğu kişi de bu fikre katıldığı için çerçeveler sık kullanılan dekorasyon ürünleridir. Şimdi gelelim neden özellikle duvar çerçevelerinin alındığına: Evlerde en çok boş kalan alanlar duvarlardır diyebiliriz. Ki boş kaldığı kadar da göze güzel görünmez, o boşluğu doldurmak isteriz. Bu hem daha şık bir görünüm oluşmasını sağlar hem de ortamı daha samimi bir hale getirir. Peki neden anılarımızın duvarları süslemesine izin vermeyelim ki? İşte bu yüzden duvar fotoğraf çerçeveleri bir numaralı eşyalardır diyebiliriz. Duvarınıza saat asmak isteseniz bile, saatli duvar çerçevesi alırsınız olur biter. Yani hem anılarınız duvarlarınızda yaşamış oluyor hem de ortamı daha sıcak ve samimi bir hale getirmiş oluyorsunuz. 

Duvar Fotoğraf Çerçeveleri kimlere hediye edilebilir?
Herkesin beğenerek kullandığı duvar çerçevelerini herkese hediye edebilirsiniz.  Tek unutmamanız gereken çerçeveyi boş olarak değil içine hediyeyi vereceğiniz kişiyle çekildiğiniz bir fotoğrafı yerleştirerek hediye etmek, bu sayede hediyeniz kişiye özel bir hale gelmiş olacak. Tabii ki hediyeler kişiye özel olduğunda daha değerlidir. Herkesin zevkine göre duvar çerçevesi bulabileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!!!

Duvar Fotoğraf Çerçeveleri hangi özel günlerde hediye edilebilir?

Duvar çerçevelerini doğum gününde, sevgililer gününde, yıldönümlerinde, yıl başında, anneler ve babalar günlerinde yani kısacası tüm özel günlerde istediğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Hatta ev hediyesi olarak da alınabilecek bir hediye olan duvar çerçevelerinin birbirinden güzel modellerini sitemizden incelemeyi unutmayın: Çoklu, ışıklı, ipli mandallı, saatli veya ahşap sevenler için ahşap malzemeden yapılmış birçok modelimiz sizleri bekliyor.

Neden Duvar Fotoğraf Çerçevesi almalıyım?

Çekildiğiniz fotoğrafların, anılarınızın öylece galerinizde kaybolmaması için kullanılar eşyalardır aslında çerçeveler. Yani aslında hepimizin ihtiyacı olan bir şeydir. İş yerimizdeki veya evlerimizdeki duvarların da boş kalmasını tercih etmeyiz. Bu iki nedeni birleştirdiğimizde de duvar fotoğraf çerçevelerinin gerekliliği ortaya çıkıyor işte!  Hem anılarınız yanınızda hem de duvarlarınız daha güzel oluyor duvar çerçeveleri sayesinde... 

Toptan satışınız var mı?

Elbette, Teknofinal olarak toptan ve perakende satış yapmaktayız. Eğer siz de duvar fotoğraf çerçevelerini müşterilerinize satmak istiyorsanız ve çerçeveleri toptan olarak nereden alabileceğinizi araştırıyorsanız size müjdeyi verelim, aradığınız yeri buldunuz. Teknofinal'den duvar çerçevelerini toptan olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz. Sadece size ufak bir hatırlatma yapalım: Toptan fiyatlardan almak ve toptan fiyatlarımızı görebilmek için sitemize bayi olmalısınız. Şimdiden iyi satışlar dileriz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.