x
ÖN-PENCERE.jpg (54 KB)

Transfer ve Süblimasyon baskı sistemine uygunkişiye özel, Parlak ve Mat, samsung, iPhone, lg, htc, huawei, asus 3d süblimasyon telefon kapak ve kılıfları. Telefon kılıf ve kapaklarını bu kategoriden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
85,15 TL
76,40 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

3D Telefon Kılıfı Modelleri

 

Yüzyılımızın en gerekli elektronik aletlerinden biri olan cep telefonları hayatlarımızda önemli bir yere sahip. Cep telefonları sadece iletişim kurmak değil, daha birçok fonksiyonları ile yaşamımızı kolaylaştıran aletler. Fakat bu nazik cihazları çizilme, ıslanma ve kırılma gibi hasarlardan korumak için cep telefonu kapak ve kılıflarını kullanmamız şart.

 

Bunun için piyasada her telefon markası ve bu markaların modellerine göre cam koruma filmlerinin yanında kauçuk, plastik ve silikon materyallerden üretilen kılıflar bulunmakta. Telefon kılıfları içinde en sevilenleri ise 3D kılıf modelleri.

 

3 boyutlu telefon kılıfı çeşitleri yalnızca telefonları korumakla kalmıyor aynı zamanda bize ait olan telefonu kişiselleştirmemizi de sağlıyor. Üç boyutlu telefon kılıfları arasında sade modeller ile birlikte üzerine hazır olarak basılmış motiflerin bulunduğu modeller de yer alıyor. Kişiselleştirilmiş 3D kılıflarda ise kişiye özel olarak hazırlanan baskılar mevcut. Özel sipariş ile kullanıcılara ulaşan 3 boyutlu telefon kılıfı çeşitleri özellikle gençler tarafından en çok aranan modellerden.

 

3D Telefon Kılıflarına Baskı Nasıl Yapılıyor?

 

3D telefon kılıflarının üzerine pek çok farklı resim, fotoğraf, desen ve telefonu tamamen kişiye özel hale getirmek için ad ve soy ad basma işlemi özel baskı makineleri ile yapılıyor. Bu baskıyı yapabilmek için 3D telefon kılıfı, 3D telefon baskı kalıbı ve soğutması, mürekkep ve transfer kağıdı, sublimasyon yazıcı, 3D transfer baskı makinesi ve termal ısı bandı gerekiyor. Baskı yapılması için öncelikli olarak bir desen, resim, fotoğraf ya da bir figür seçiliyor. Seçilen görsel 3D kılıf boyutlarına sığacak şekilde ayarlanıyor.

 

Bu ayarlama yapılırken telefonun kamerasının kapanmamasına da özen gösteriliyor. Daha sonra görselin rengi ve parlaklığı dijital ortamda netleştiriliyor ve görselin son hali sublimasyon yazıcı tarafından transfer kağıdına aktarılıyor. Bu aşamada 3D kapağın telefona takılması gerekli.

Transfer kağıdına alınan çıktı termal ısı bandı ile kılıfa yapıştırılıyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta transfer kağıdının kılıfa tam olarak yerleştirilmesi ve arada boşluk ya da katlanma olmamasıdır ki görsel kılıfa tümüyle olarak geçebilsin.

 

Artık 3D telefon kılıfı baskı makinesine girebilir. Baskı makinesine yerleştirilen kılıf makinenin vakumlama özelliği sayesinde görseli net şekilde üzerinde taşıyacak duruma gelir. Makinedeki süreç tamamlandıktan sonra telefon kılıfı sıcakken soğutma kalıbına takılır. Soğuduktan sonra görsel 3 boyutlu telefon kılıfı üzerine yerleşmiş ve telefonunuz size özel hale gelmiş olur.

 

3D Telefon Kılıfları Hangi Telefonlara Uygundur?

 

Üç boyutlu telefon kılıfları hemen her marka ile uyum gösterecek boyutlara sahip modelleri barındırmaktadır. İstediğiniz renk ve görseli yansıtabileceğiniz bu kılıflar özellikle İPhone ve Samsung telefonlar için aranmaktadır. LG G4 telefon kılıfları ile mat ve parlak model Samsung Note 9, Samsung Note 8, Samsung S10 ve Samsung S10 Plus, Samsung S7, Samsung M10, Samsung M20 ve Samsung E7 ile Samsung J5 telefonlar için tasarlanacak kişiye özel 3D kılıf çeşitlerini sipariş edebilirsiniz.

 

Samsung ve LG telefonların pek çok modelline uyumlu 3D kılıfların yanında; İPhone 11 3d kılıf,  İPhone Xr 3D kılıf, İPhone 7 3d kılıf, İPhone 6 3d kılıf, İPhone 6 Plus 3d kılıf ve İphone 7 plus 3d kılıf çeşitleri ile daha pek çok markanın ürünlerine tam uyan üç boyutlu telefon kılıflarına Teknofinal’den ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.