x

Toptan ve perakende olarak satışa sunulan, süblimasyon baskı sistemine uygun Samsung, iPhone, Huawei marka silikon telefon kapakları sayesinde kişiye özel tasarımlar yapabilirsiniz. Tüm telefon kapak fiyat ve özelliklerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
86,70 TL
77,80 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Baskı Olanakları Sunan Sublimasyon Silikon Telefon Kılıfları

Günlük hayatın vazgeçilmezi olan akıllı telefonlar için özel baskılı telefon kılıfları tercih etmek mümkündür. Sublimasyon silikon telefon kılıflarında telefon marka ve modeline göre farklı seçenekler bulunur. Silikon kılıf modelleri üzerine istenen fotoğraf ya da görsel tasarımla baskı yapılabilir. Sublimasyon baskı yapmak için baskı yapılacak ürünlerin baskıya uygun olması gerekir. Silikon kılıf seçeneklerimiz sublimasyon baskıya uygun kaliteli seçenekler sunar. Samsung Galaxy, Huawei Mate, Xiaomi Redmi, Samsung M serisi veya iPhone serisi gibi telefon modellerine göre kılıf tercihi yapılabilir. Sublimasyon baskı sistemine uygun telefon kapaklarını toptan ve perakende olarak satışa sunuyoruz. Kişiye özel tasarımlar yapmak için sublimasyon baskıya uygun telefon kılıfı seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Şeffaf kılıf gibi kılıf modellerine özel baskı yaparak promosyon ve hediyelik ürün oluşturma olanağınız vardır. Özel baskılı telefon kılıfları firmalar için şık ve kaliteli promosyon ürünü olarak tercih edilebilir. Kişiye özel hediye seçeneği olarak da baskılı telefon kılıfları oldukça şık seçeneklerdir. Sublimasyon baskıya uygun silikon telefon kılıfı modelleri sağlam, kullanışlı ve telefon modeline uyumlu tasarım seçenekleriyle sunulur. Günlük hayatta telefon kullanımını kişiye özel hale getiren baskılı kılıflar fotoğraf baskısı gibi farklı baskıları tercih etmenizi sağlar. Sublimasyon baskıya uygun seçenekler sunan silikonlu telefon kılıfları telefon modeline uygun tasarımlar arasından seçim yapma imkânı sağlar. Sublimasyon baskıyla harikalar yaratmanızı sağlayacak sublimasyon telefon kılıfı modellerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Teknofinal olarak kullandığınız ürünlerde kişisel dokunuş yaparak tarzınızı ortaya koymanıza olanak sağlıyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimizle de keyifli alışveriş deneyimini her zaman yaşarsınız.

Telefon Marka ve Modeline Uygun Sublimasyon Silikon Telefon Kılıfları

Akıllı telefonlar modern hayatta önemli rol oynayan araçlar olarak birbirinden farklı model seçenekleriyle sunulur. Kullanılan telefonun marka ve modeline göre silikonlu telefon kılıfı tercihi yapmak mümkündür. Samsung A serisi, Samsung J serisi, Samsung Note serisi ya da Huawei Nova gibi telefon modellerine göre kılıf seçimi yapılabilir. Model ve markaya göre seçilen kılıf üzerine istenen görsel baskı tasarımını yapmak mümkündür. Şeffaf silikon kılıf modelleri arasından telefon markasına ve modeline göre sağlam ve kaliteli kılıf tercihi yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan şeffaf silikon kılıflar sağlam ve şık tasarımlı kılıflar olarak sublimasyon baskıya uygundur.

Sublimasyon baskı oldukça kullanışlı bir baskı yöntemi olarak canlı ve kaliteli baskı yapma imkânı sunar. Sublimasyon baskı yapmak için baskı yapılacak ürünün sublimasyon baskıya uygun olması gerekir. Sublimasyon baskıya uygun telefon kılıfı seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Renkli silikon kılıf modelleri eğlenceli tasarım farkını ortaya koyan modeller arasında yer alır. Renkli kılıflar üzerine de istenen görsel baskıyı yapmak mümkündür. Kişiye özel silikon telefon kılıfı hediye olarak çok şık bir hediye seçimi olabilir. Hediyelik olarak kişiye özel telefon kılıfı tercihini sitemizden yapabilirsiniz. Kaliteli ve sağlam silikon cep telefonu kılıfı modellerini sitemizde bulabilir, özel baskı yapmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Telefon kılıfı seçeneklerimizin hepsi sublimasyon baskı tekniğine uygun ürünlerdir. Renkli ya da şeffaf kılıf modellerini tercih edebilir, istediğiniz baskıyı istediğiniz kılıf üzerine yaptırabilirsiniz. Sublimasyon baskıya uygun telefon kılıfı modelleri arasından seçim yaparken Teknofinal olarak sunduğumuz avantajlı fiyat olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Sublimasyon Silikon Telefon Kılıfları

Sublimasyon telefon kılıfı modellerinde farklı tasarım seçenekleri bulunur. Telefon modeline göre seçim yapabileceğiniz baskıya uygun telefon kılıflarında şık tasarım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sublimasyon baskı istenen telefon kılıfı üzerine kolaylıkla yapılabilir. Silikon telefon kılıf modelleri günlük hayatta kolaylık sağlayan, sağlam ve kaliteli kılıf seçenekleridir. Sublimasyon baskı tekniğinde uzmanlaşmış firma olarak sublimasyon baskıya uygun telefon kılıfı seçeneklerine uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Sublimasyon baskı tekniğine uygun telefon kılıfları üzerine istenen görsel tasarımın aktarılması mümkündür. Kişiye özel görsel tasarımlar istenen baskıyı yapmak için tercih edilebilir. Evlilik fotoğrafı ya da beğenilen bir görsel kılıf üzerine baskı olarak tasarlanabilir.

Kişiye özel kılıf tasarımlarında isteğe bağlı olarak görsellerin grafik düzenlemesi ayarlanır. Sublimasyon telefon kılıfları bayiler için etkili ve düşük maliyetli reklam aracı olarak kullanılabilir. Promosyon olarak ya da kişiye özel hediye olarak baskılı telefon kılıfları tercih edilebilir. Sublimasyon baskıda renkler ve görsel detayları yüksek kalitede olur. Sublimasyon baskı tekniğini uygulamak için sublimasyon baskı setleri kullanılabilir. Sublimasyon baskı setleriyle telefon kılıfı üzerine istenen görsel baskı uygulanabilir. Kişiye özel telefon kılıfı yapmak için sublimasyon baskı setleriyle çalışılır. Sublimasyon baskı setlerinde baskı makinesi, transfer kâğıdı gibi ürünler bulunur. Baskı setleri ile kendiniz kolaylıkla ve hızlı şekilde baskı işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sublimasyon telefon kılıfları kişiye özel baskıyla şık hediyelik ürün haline getirilebilir. Silikon telefon kılıfları arasından seçim yaparken telefon marka ve modeline göre en uygun kılıf seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Sublimasyon telefon kılıfı seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, avantajlı fiyat fırsatlarından yararlanarak ekonomik fiyatlara kaliteli ürün seçimleri yaparsınız. Teknofinal olarak sublimasyon baskı sistemlerinde uzmanlığımızı ortaya koyan ürün seçenekleri sunuyoruz. Sublimasyon silikon kılıf tercihi yaparken indirim ve kampanya olanaklarımızı keşfedebilirsiniz. Kaliteli ve müşteri dostu hizmet standartlarımızla memnun kalacağınız fiyat indirimleri sağlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.