Toptan olarak satışa sunulan, kaliteli çoklu ahşap ekonomik pilastik Kolaj Fotoğraf Çerçeveler, Vintage duvar fotoğraf çerçeveleri ve Fiyatları

Sıralama seçin
Görünüm:
54,01 TL
51,85 TL (KDV Dahil)
%4 indirimli
94,52 TL
82,23 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Çoklu Kolaj Çerçeveler neden sıklıkla tercih edilir?

Çoklu kolaj çerçevelerin diğerlerinden ayrılan en iyi özelliği sizin de bildiğiniz gibi içlerine birden çok fotoğraf koyabiliyor olmanız. Mesela 3-4 fotoğraf arasından hangisini koyacağınıza karar veremediyseniz çoklu kolaj çerçeveler sayesinde hepsini birden koyabilirsiniz. Böylelikle de seçim yapmanıza gerek kalmaz :) Ayrıca aile fotoğrafları için çoklu kolaj çerçevesi kullanmanız da çok hoş bir seçim olacaktır. Birbirinden şık, güzel, göz alıcı modellerimiz için sitemize göz gezdirmeyi unutmayın!

Kimler Çoklu Kolaj Çerçevelerini tercih ederler?

Yediden yetmişe herkesin hoşuna giden fotoğraf çerçevelerinden kolaj çerçeveleri de herkes tarafından ilgi görmektedir. Özellikle duvar çerçevesi olarak düşündüğünüzde duvarda tek bir fotoğraf ve çerçeve olmasındansa çoklu fotoğraf çerçevesi olması çok daha hoş bir görünüm sağlayacaktır.  Dolayısıyla özellikle duvar çerçevesi alacağınızda çoklu duvar çerçeveleri aklınızda olsun. Çoklu kolaj çerçevelerimiz, tasarımlarıyla da herkesin dikkatini çekmektedir. Her ortama uyacak ve sıcaklık katacak çoklu çerçeveler sayesinde bir çok güzel hatırayı tek bir çerçevede birleştirebilirsiniz. 

Çoklu Kolaj Çerçeveler hediyelik eşya olarak tercih edilebilir mi?

Elbette, herkesin beğenisini kazanan çoklu kolaj çerçeveler hediye olarak da tercih edilmekte. Bu kolaj çerçeveleri içerisine hediyenin sahibiyle beraber çekildiğiniz fotoğrafları da koyduğunuzu düşünün. Kişiye özel mükemmel bir hediye!!! Hatta en çok içinize sinen çoklu kolaj çerçevesini, içine fotoğraf yerleştirmeden ev hediyesi olarak da düşünebilirsiniz. Tüm özel günlerde hediye edilebilecek olan çoklu kolaj çerçeveleri herkes tarafından beğenildiğinden hediyeyi verdiğiniz kişi de tabii ki çok beğenecektir. Doğum günlerinde, yıldönümlerinde, yeni yılda... tüm özel günler için güzel bir hediye seçeneği olacaktır. En beğendiğiniz modeli seçmek için sitemizi incelemeyii unutmayın :)

Çoklu Kolaj Çerçeve modelleriniz nelerdir?

İnternet sitemizden görebileceğiniz gibi birçok modelimiz bulunaktadır. Bunlardan bazıları: Saatli 8 fotoğraflı beyaz dekoratif duvar çerçevesi, 5'li ahşap parıltılı duvar çerçevesi, ahşap dönme dolap fotoğraf çerçevesi... Tüm modellerimizi incelemek için sitemize göz gezdirmeyi unutmayın :)

Toptan olarak nereden alabilirim?

Toptan olarak alıp kendi müşterilerinize satmaya karar verdiyseniz ve çerçeveleri toptan olarak nereden alacağınızı arıyorsanız hiç bir yere ayrılmayın! Çünkü doğru yerdesiniz!!! Teknofinal olarak toptan ve perakende satış yapıyoruz. Yani çoklu kolaj çerçeveleri buradan toptan olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz. Toptan olarak alacağınız için toptan fiyatlarımızdan da faydalanmak isteyeceksinizdir. Toptan fiyatlarımızdan faydalanmak için sitemize bayi olmanız gerekmektedir. Bunun için önce sitemizde bulunan bayilik formunu doldurmalısınız. Ardından mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcimiz bayilik başvurunuzu onaylayacaktır. Bayilik başvurunuz onaylandıktan sonra bayilerimize özel toptan fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.