x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Toptan olarak satışa sunulan, kaliteli çoklu ahşap ekonomik pilastik Kolaj Fotoğraf Çerçeveler, Vintage duvar fotoğraf çerçeveleri ve Fiyatları

Sırala
Görünüm:
195,10 TL
160,63 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Çoklu Fotoğraf Çerçeve Modelleri

Yaşadığımız mekanları güzelleştiren en zarif aksesuarlardan olan çerçevelerin pek çok farklı çeşidinin yanında dekoratif çoklu çerçeve modelleri ile de evlerimizi ve ofislerimizin duvarlarını süslüyor. Çoklu çerçeve modelleri anılarınız tek bir resim ya da fotoğrafa sıkıştırılmasının önüne geçerek unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirmenin farklı bir yolunu sizlere sunuyor. Çoklu fotoğraf çerçevesi ve çoklu resim çerçevesi modellerinin içine yerleştireceğiniz resim ve fotoğraflarla bir hikâye ya da konsept oluşturarak mekanlarınıza sanatsal bir dokunuş yapmanız mümkün. Kolaj çerçeve çeşitlerinin bir türü olan çoklu duvar çerçeve modelleri aynı anda duvarınızın belirdiğiniz bölgesini kaplayarak estetik zevkinizi ve tarzınızı da ortaya koymanıza olanak tanıyor. Kolaj çerçevelerin bir diğer çeşidi olan çoklu masa çerçeveleri de ev ve ofislerinizde istediğiniz yere konumlandırabileceğiniz aksesuarlar. Sevdiklerinizin özel günlerinde anlamlı birer armağan olarak da edinebileceğiniz dekoratif çoklu çerçeve en güzel anlarınızın hep sizinle kalması için tasarlanmış ürünler. Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için Teknofinal’in geniş ürün yelpazesi içinden istediğiniz kolaj resim çerçevesi ve kolaj fotoğraf çerçevesi çeşitlerini seçebilir, siparişinizi hemen verebilirsiniz.

 

Kolaj Çerçeve Çeşitleri Nelerdir?

Kolaj çerçeve ya da bir başka bilinen adıyla çoklu duvar çerçevesi üretildiği materyale göre çeşitlilik gösterir. En çok tercih edilen kolaj çerçeve modelleri ise ahşaptan yapılanlardandır. Ahşap kolaj çerçeve hem yansıttığı estetik hava ile mekanınızın tüm karakterini değiştirir hem de dayanıklı bir materyalden üretildiği için uzun süre kullanılabilir. Ahşap çoklu çerçeve gibi sağlam bir yapıya sahip olmasa da uzun yıllar duvarlarınızdan ve masalarınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz bambu çerçeveler de güzellikleri ile büyüleyen ürünler.

Plastik çerçeveler ise ucuz ve pratik parçalar. Plastik çoklu resimlik modelleri uygun fiyatlı ve hafif oldukları için tercih edilmekte. Bu çerçeve modellerinde renk seçenekleri de bulunuyor. Plastik modellerde en çok arananlar ise beyaz çoklu çerçeve ve siyah çoklu çerçeve çeşitleri oluyor. Metal çerçevelerde ise bakır son yıllarda çok revaçtadır. Bunun nedeni bakır madenine kolay şekil verilebilmesidir. Dolayısıyla bakır çoklu çerçeve lamba, abajur ve bunun gibi farklı işlevleri bulunan eşyalara çevrilerek çok işlevli bir kullanım sunup sıra dışı bir fotoğraf albümü haline getirilebilir.

Kolaj çerçeve modelleri kullanım alanlarına göre çoklu duvar çerçevesi ve genellikle ayakları bulunan masa çerçeveleri olarak sınıflandırılıyor. Sehpa ve masalarınız ile vitrinlerinizi ve dekoratif raflarınızı süsleyen resim çerçevesi çoklu çeşitlerini mekanlarınızın her yerinde kullanabilirken duvar çerçeveleri çoklu modelleri ile duvarlarınızı süsleyerek alanlara estetik katabilir.

Dikey ve yatay modelleri de bulunan kolaj çerçeve seti modellerinin kalp şeklinde, kare, dairesel ve dağınık çeşitlerini de zevkinize göre edinebilirsiniz.

 

Kolaj Çerçeve Fiyatları Nelerdir?

Çoklu çerçeve seti modelleri yaşadığınız ve yoğun vakit geçirdiğiniz her alanı güzelleştirmek ve anılarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızı toplu olarak sergilemek görevlerini üstlenen şık aksesuarlardır. Zarif birer hediye olarak da sevdiklerinize sunabileceğiniz çoklu fotoğraf çerçeve modelleri fiyat anlamında çeşitlilik gösteriyor. Kolaj çerçeve modelleri fiyatlarını boyutlar ile üretildikleri materyaller ve çerçevenin içinde kullanılan saat ve lamba gibi farklı malzemeler belirliyor. Ayrıca ürünlerin kalitesi de çoklu çerçeve fiyatları konusunda değişikliklerin gözlenmesine neden oluyor. Önemli olan zevkinize uygun, tarzınızı doğru yansıtan ve belirlediğiniz mekanla ahengi olan dekoratif çoklu çerçeve modelleri arasında seçim yapmanız.

Çoklu çerçeve fiyatları değişse de sergilendikleri ortama kattığı güzellik değişmiyor. Hem masa, vitrin, sehpa ve raflarınızı hem de duvarlarınızı güzelleştiren bu fotoğraf çerçevelerini en uygun fiyatlara Teknofinal’den edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.