x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Logo Transfer Baskı Makinesi ve Presi fiyatlarının olduğu kategoridir. Tüm logo baskı preslerimiz kendi ithalatımız olup 2 Yıl Teknofinal garantisindedir.

Sırala
Görünüm:
11.474,43 TL
9.403,74 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
14.957,54 TL
12.193,65 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
85,84 TL
77,03 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
2.601,31 TL
2.438,73 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Logo Baskı Makinesi

Logo baskı makinesi üstün kalite standartları arayan herkes için eşsiz bile kullanım sağlar. Uygun maliyetli, tam donanım makineler için sitemizi inceleyin!

Baskı makineleri üretim aşamasında hiç değişmeyen yüksek kalite standartlarını benimsemiş firmalar için, müşterilerine en mükemmel baskı hizmeti vermeyi sağlar.

Yaratıcı ve yeni logo basma makinesi, artan piyasa talepleri doğrultusunda en iyi nihai sonucu elde etmenizi sağlar. Kaliteli baskı elde etmeyi mümkün kılan bu ürün, geniş üretim gamına sahiptir.

Hızla büyüyen baskı sektörü için en doğru tercihtir. Yüksek baskı kalitesi ve hızı ile işlerinizi kolaylaştırırken, müşterilerinize eşsiz bir baskı sunmanızı olanaklı hale getirir.

Teknofinal firmamızdaki logo baskı presleri kendi ithalatımızdır. 2 yıl boyunca Teknofinal garantisi güvencesiyle satılır. Makinelerimizin her biri için özel üretilen aparatlar desteği ile makinenin kullanım yelpazesini genişletebilme lüksüyle işlerinizi kolaylaştırır.

Logo Baskı Makinesi ile Neler Yapılabilir?

Firmanız için en uygun baskı çözümlerini gerçekleştirmeniz için makineler temin ediyoruz! Logo baskı makinesi sektöründe öncü olan geniş çeşit yelpazemiz ile firmanızın verimliliğini artırmak için ürünlerimizi size sunuyoruz.

Yüksek hızlı üretime sahip olarak, kesintisiz baskı hizmet veren her firma için uygundur. Sürdürülebilir ve ekonomik verimlilik sağlaması nedeniyle sıkça tercih edilir.

Sublimasyon ve transfer olarak kalem, tabak, şapka, kupa gibi ürünlere baskı yapılabilir. Bu makineler aynı zamanda Combo makinesi gibi kullanılabildiği için esasında çok amaçlı baskı makinesi olarak nam salmıştır.

Combo 5+1 Transfer Baskı Makinesi Nedir?

Paket içeriğinde kupa, tabak ve şapka aparatı olan profesyonel yarı otomatik 5+1 combo transfer baskı makinesi kolay kullanım sağlamakla birlikte uygulama alanı oldukça geniş bir üründür.

Tüm düz yüzeylerin yanı sıra kupa, tabak, şapka gibi pek çok sublimasyon ürünlere transfer kağıdı eşliğinde baskı yapmayı mümkün kılar.

Maske logo baskı makinesi işlevini de gören makinelerimiz ile pek çok baskı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm makinelerimiz için “Yardımcı Malzemeler” kategorimizden temin edebileceğiniz alternatif ped ve baskı aparatları ile üretim gamınızı genişletebilirsiniz.

Teknofinal Termal Isı Bandı Neden Kullanılır?

Teknofinal firmamızın termal ısı bandı, transfer esnasındaki işlemlerinizi kolaylaştırmak amacıyla üretilmiştir.

  • Yeşil bandın eni 1 cm, uzunluğu ise 66 metredir.
  • Kahverengi bandın eni 1cm, uzunluğu ise 33 metredir.
  • Süblimasyon baskı esnasında transfer kağıdını sabitlemek için kullanılır.
  • Yanmaz termal ısı bandı olması nedeniyle mukavemeti güçlü bir üründür.
  • Baskı malzemelerinde üzerinde iz bırakmadığı için pratik ve işlevseldir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.