x

Aşağıdaki ürün listesinin dışında
isterseniz sol taraftaki kategorilerimizden daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2
1.129,15 TL
865,68 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
11.743,12 TL
9.904,12 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
19.854,15 TL
16.748,99 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
23.203,95 TL
19.571,84 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
5.721,01 TL
4.796,61 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
1.674,90 TL
1.373,79 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
13.041,64 TL
10.992,24 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
12.194,78 TL
10.281,63 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
18.819,10 TL
15.433,54 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
22.206,54 TL
17.854,06 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
12.872,26 TL
10.859,00 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
11.724,30 TL
9.881,91 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
12.477,06 TL
10.519,86 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
22.564,10 TL
18.498,05 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
13.794,40 TL
11.658,43 TL (KDV Dahil)
%15 indirimli
39.783,58 TL
33.554,08 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
36.791,34 TL
30.822,67 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
1 2

Tişört Baskı Makinesi

 

Tişört baskı makinesi çeşitleri son dönemlerde sıklıkla kullanılan ve müşteri portföyünüzü etkileyecek ürünler elde etmek için olmazsa olmaz unsurlardan biridir. Kısa veya uzun vadeli üretim işlemlerinde, müşteri portföyünüzü genişletmek için, bunun yanında rakiplerinizle rahat rekabet edebilmek için dijital baskı makinelerine çok fazla ihtiyacınız var.

 

Tişört Baskı Makinesi Nedir?

 

Tişört üzerinde görülmesi istenen tasarımları doğrudan kumaşa aktarmak için kullanılan, yüksek maliyetli makinelere tişört baskı makinesi denilmektedir. Makine de bulunan modifiye mürekkep püskürtme şeklinde kumaşa desen baskı şeklinde tasarımın işlenmesini sağlamaktadır. Giysi üzerine yapılan baskılama son 20 yıldır yapılmaktadır. Moda sektörü açısından 20 yıl kısa bir zaman dilimi gibi görünse de, dijital baskı hızlı ve çok fazla yol kat etmiştir.

 

Giysiler üzerine baskılama işlemi, moda endüstrisinin doğuşundan beri kumaşlara yapılmaktadır aslında. Bazen bitki bazlı boyalarla, bazen kumaş üzerine işlenen nakışlarla… Modanın artık ihtiyaçtan çıkıp zevke dönüşmesi sebebiyle üreticiler de farklı yollar denemek istemiş, teknolojinin yardımı ile üretilen makinelerle bu baskılama işleminde çok büyük yollar gidilmiştir. İstenilen her türlü kıyafete ve neredeyse tüm kumaşlara bu baskılama işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir.

 

Dijital Tişört Baskı Makinesi Nasıl Kullanılır?

 

Dijital baskı makinelerinin ana hatları 3 başlık altında incelenir. Birinci kısım kumaşın makineye yerleştirildiği bölümdür. İkinci kısım baskılamanın yapıldığı alandır. Üçüncü kısım kurutmanın yapılarak, kumaşın sarıldığı alandır.

 

Öncelikle yapılacak baskı tasarımı ne kadar güzel olursa olsun, baskı yapılacak tişört ne kadar kaliteli olursa olsun, baskılama yapılacak bölümde yani kumaşın makineye yerleştirildiği kısmın çok düzgün olması gerekmektedir. Yani olması gerekenden farklı bir baskılama ile istenilen kalite asla elde edilemeyecektir.

 

Baskı işlemi sırasında silindirler ile blanket sayesinde kumaşın hareketi sağlanır. Baskının yapıldığı alan, blanket üzerinde hareket eden kumaşın üzerinde ilerler ve bu alana baskının yapıldığı alan denilmektedir. Baskı sırasında blanket durur ve baskı kafası kumaşın eni boyunca gidiş gelir yapar ve baskılama işlemi gerçekleşir.

 

Son olarak kirlenmenin ve baskı kayıplarının önlenmesi için kurutma yapılacak alana geçilir. Kurutma işleminden sonra kumaş roliklere sarılır.

 

Tişört Baskı Makinesi ile Neler Yapılabilir?

 

Tişört baskı makineleri ile sadece tişört değil, gömleklere ve tuniklere hatta jean pantolonlara bile baskı yapılmaktadır. Bu makineler tişört ve konfeksiyon üreticileri için çok kullanışlıdır.

 

TeknoFinal’de Yer Alan Baskı Makineleri Nelerdir?

 

Baskılama konusunda aklınıza gelen her şeyi kolaylıkla yapabileceğiniz ve tek bir paket ürünle istediğiniz her şeye sahip olabileceğiniz paketler TeknoFinal’de sizleri bekliyor. Ürün içerikleri ve yapabileceğiniz işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 

3D Komple A3 Sublimasyon Transfer Baskı Seti

 

Aklınıza gelen hayalini kurduğunuz tüm ürünlere baskı yapabileceğiniz bu set ile beyaz ve sihirli kupa, sublimasyon puzzle, seramik baskı, taş üzerine baskı, anahtarlık, İphone telefon kapağı baskısı, tişört baskı, yastık baskı yapabilirsiniz. Set içerisinde transfer baskı makinesi, düz pres, kupa baskı makinesi, sublimasyon yazıcı, mürekkep, baskı kağıdı, teflon ve ısı bandı da yer almaktadır. Yani bu set ile baskılamayı istediğiniz her şeyi başka bir şeye gerek kalmadan elde edebilirsiniz.

 

Kıyafet baskı, giysi baskı, sweat baskı ve penye baskı yapmak için bir makine gibi arayışınız varsa, hepsini bu set ile yapabilirsiniz.

 

Telefon Kapağı ve Sert Zemin Profesyonel Baskı Seti

 

3D sublimasyon baskı sistemi için gerekli olan her şeyin yer aldığı bir settir. İstediğiniz çoğu ürüne baskı yapabileceğiniz bu makine içerisinde yer alan ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 

Transfer baskı makinesi, kupa baskı aparatı, sublimasyon yazıcı, subink mürekkep, A4 transfer baskı kağıdı ve yanmaz ısı bandı baskılama yapmaya hazır şekilde paket içerisinde yer almaktadır.

 

Ürün içerisinde baskılama yapabilmeniz için İphone orijinal telefon kalıbı, İphone telefon kapağı, beyaz sublimasyon kupa, sihirli kupa bardak, seramik fayans ve taş granit bulunmaktadır.

 

Profesyonel A4 Kupa ve Tekstil Baskı Seti

 

Sublimasyon yapmak istediğiniz ürünler için tek bir paket almak isterseniz bu set tam size göre. Tişört baskı presi ve kupa bardak baskısı yapabileceğiniz paket içerisinde yer alan ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 

Düz pres baskı makinesi, ikili kupa baskı presi, Epson sublimasyon yazıcı, sublinova mürekkep, profesyonel A4 transfer baskı kağıdı ve ısı bandı yer almaktadır.

 

Ayrıca set içerisinde baskı yapabileceğiniz t-shirt, yastık, A4 puzzle, beyaz kupa ve sihirli kupa bardak bulunmaktadır.

 

Sweatshirt baskı makinesi, elbise baskı makinesi, tshirt baskı makinaları, pres makinesi tekstil arayışlarınız varsa, bu paketi inceleyebilirsiniz.

 

Sublimasyon Ekonomik Tekstil Transfer Baskı Seti

 

Size gerekli olan sadece düz baskılama ise daha ekonomik olan bu seti tercih edebilirsiniz. Paket içerisinde yer alan ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 

A4 Düz Pres Makine, Epson sublimasyon yazıcı, subink mürekkep, profesyonel A4 transfer baskı kağıdı, ısı bandı paket içerisinde yer alan ve baskılamaya hazır olmanızı sağlayan ürünlerdir.

 

Paketin içerisinde baskı yapabileceğiniz t-shirt, yastık, mouse pad, A4 puzzle, anahtarlık ve telefon kapağı bulunmaktadır.

 

Best 40*50 Düz Pres Sublimasyon Transfer Baskı Makinesi

 

Düz zemin üzerine yapacağınız baskı sizin için yeterliyse ve ekonomik bir makine arıyorsanız bu ürün tam size göre. Tekstil, seramik, porselen, metal, ahşap, cam gibi istediğiniz düz tüm yüzeylere baskılama yapabileceğiniz bu makine ile üretim yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

3D tişört baskı makinesi, powerjet 3 2h, tshirt pres makinesi, forma baskı makinesi ve kumaş baskı makinesi gibi üretim için aklınıza gelen her türlü makine seçeneğini uygun fiyatlarla TeknoFinal’den satın alabilirsiniz. Üretim için gereken her ürün TeknoFinal’de sizleri bekliyor.

 

Tişört Baskı Makinesi Fiyatları Nelerdir?

 

Tişört baskı makineleri genel olarak maliyetli ürünlerdir. Ancak üretim yapılan aletler oldukları için ve kısa sürede makinenin parasını çıkardıkları için bu maliyet göz ardı edilebilmektedir. Yine de piyasa koşullarına göre en uygun fiyatlı tişört baskı makinası fiyatları seçeneklerini TeknoFinal’de bulabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı aradığını makinelerin tek adresi TeknoFinal.com.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.